Otome Game no Hametsu Flag shika Nai Akuyaku Reijou ni Tensei shiteshimatta...

Otome Game no Hametsu Flag shika Nai Akuyaku Reijou ni Tensei shiteshimatta... https://animes.pl/uploads/default/optimized/2X/b/b16c809b0fd283b896c9a5cfca9ea232b5194967_2_1024x576.jpeg
ocena 0.0 0

“Otome Game no Hametsu Flag shika Nai Akuyaku Reijou ni Tensei shiteshimatta” to historia niezwykłej dziewczyny, która przypomina sobie wydarzenia z poprzedniego życia, zrozumiewając, że odrodziła się w świecie swojej ulubionej gry - Fortune Lover. Niestety, wciela się ona w rolę głównej antagoniski - Catariny Claes, której losy zawsze kończą się tragedią. Wykorzystując swoją obszerną wiedzę o grze, postanawia zerwać z przeklętym przeznaczeniem, którego nie chce. Jednak uniknięcie nadchodzącego nieszczęścia będzie trudniejsze, niż się wydaje, zwłaszcza, gdy musi unikać pułapek, które mogą przyspieszyć jej upadek. Mimo wszelkich przeciwności losu, stara się wpłynąć na losy wszystkich wokół niej, nie jako bohaterka, ale jako antagonista.

Bakarina
Destruction Flag Noble Girl Villainess
Destruction Flag Otome
Hamefura
Hamefura, Bakarina
Hamehura
I Reincarnated into an Otome Game as a Villainess With Only Destruction Flags…
I Reincarnated into an Otome Game as a Villainess With Only Destruction Flags
I Reincarnated into an Otome Game as a Villainess With Only Destruction Flags…
I Reincarnated into an Otome Game as a Villainess with Only Destruction Flags
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!
My Next Life as a Villainess: Wie überlebe ich in einem Dating-Game?
My Next Life as a Villainess: Wie überlebe ich in einem Dating-Game?
Otome Game no Hametsu
Otome Game no Hametsu Flag Shika Nai Akuyaku Reijou ni Tensei Shiteshimatta
Otome Game no Hametsu Flag shika Nai Akuyaku Reijou ni Tensei Shite Shimatta …
Otome Game no Hametsu Flag shika Nai Akuyaku Reijou ni Tensei Shiteshimatta
Otome Game no Hametsu Flag shika Nai Akuyaku Reijou ni Tensei shite Shimatta…
Otome Game no Hametsu Flag shika Nai Akuyaku Reijou ni Tensei shiteshimatta…
Otome Game no Hametsu Flag shika Nai Akuyaku Reijō ni Tensei Shite Shimatta …
Моя реинкарнация в отомэ-игре в качестве главной злодейки

Typ: TV

Sezon: Wiosna 2020

Kategorie: biseksualność, dramat, fantasy, harem, harem mieszany, historyczne, isekai, josei, komedia, magia, męski harem, na podstawie lekkiej powieści, obsada zespołowa, protagonistka, przyjęcie, świat fantasy, szlachectwo, tematy lgbtq, zastraszanie, żeński harem

Opis anime: Katarina Claes to rozpieszczona, ośmioletnia córka księcia. Pewnego dnia podczas zabawy z księciem Geraldem zostaje ranna w głowę, w efekcie czego dziewczynka odzyskuje wspomnienia z poprzedniego życia. Tymczasem Gerald aby zadośćuczynić jej ranę, która najpewniej zostawi bliznę na szlacheckiej twarzy i zagrozi przyszłemu zamążpójściu, oświadcza się jej. W tej chwili Katarina uświadamia się, że jej obecne życie wygląda jak gra otome, w którą grała w poprzednim życiu!

Niestety dochodzi do niej również, że odrodziła się jako czarny charakter. Przypomina sobie również ścieżki fabularne tej gry i ich zakończenia. Jeśli główna bohaterka tej historii uzyska dobre zakończenie, Katarina zostanie wygnana, a jeśli złe – zabita!

Żadna ścieżka gry nie pozwalała na szczęście dla czarnego charakteru, ale Katarina musi znaleźć sposób by uniknąć okrutnego losu i dożyć starości w spokoju! [Waneko]

Oglądnąłem 5 odcinków i ku mojemu zaskoczeniu bawiłem się świetnie nie jest to najśmieszniejsza komedia. Nawet w tym sezonie są śmieszniejsze ale jest to jedno z tych produkcji które “robi ci dobrze”.

Po za tym Głowna bohaterka jest bardzo sympatyczna i zaskakująco aktywna w swych podbojach (w odwrotnych haremach bohaterka na ogół “jest” i to wystarczy żeby gromady przystojniaków całowali ją po stopach).
Że nie wspomnę już o tym że połowa jej haremu to dziewczyny więc chyba Yuri tag się należy ale może to ja przeinterpretowuje.

Generalnie polecam jeśli ktoś szuka czegoś lekkiego.

1 polubienie