Otwórz Książkę ;-)

“Galdor nosili go często w bitwie, górując nad polem walki i radując tym widokiem serca wojownikow Hithlumu, którzy wołali: <O ile więcej jest wart smok Dorlominu niż smocze robactwo Angbandu”

Tolkien “Niedokończone opowieści”

777

Przykro mi, ale nawet moja najgrubsza książka ma niecałe 600 stron xD Więc lecimy drugie kółeczko (strona185):

“Gdy ludzie spoglądali na kosztowną tkaninę jej spódnicy i tuniki, zaczęła mieć wrażenie, że tam nie pasuje, i poczuła się bezbronna.”

Trudi Canavan “Złodziejska Magia”

Ciekawa, wciągająca i muszę w końcu ją dokończyć. Gdy mnie termin nie goni to mi się nie chce, chociaż bardzo podoba mi się fabuła i szybko się ją czyta.

To teraz 222 ^^

Książka Neuroshima. strona 222 pierwszy wiersz.
Wydawnictwo Portal

Choroby. Każdy coś ma.

strona 32

Zeszyt testów i ćwiczeń
Bożena Padurek

“Masz możliwość podjęcia pracy sezonowej przy zbieraniu truskawek. Wskaż umowę, jaką zawrze z tobą pracodawca.”

Chciałam temat jakoś ożywić, a innej książki pod ręką nie mam xD

Proszę o stronę 22

“A pod wieczór, kiedy okaże się, że styliska zrobić nie potrafi, a piły rozwiesić nie umie, wygonią go i nazajutrz powróci do brygady.”

Warłam Szałamow “Opowiadania Kołymskie”

Bardzo dobra książka, polecam. - http://lubimyczytac.pl/ksiazka/81624/opowiadania-kolymskie

Strona 69 ;3

Słyszę cię- W izbie panowała ciemność, łóżko było twarde. Przez okiennice do środka wnikało szare światło, zapowiadające kolejny pochmurny dzień. W wilczych snach zawsze była noc.-Mormonta też tak budziłeś?
G.R.R Martin “taniec ze Smokami” (pieśń Lodu i Ognia)

Strona 88

W algorytmie Euklidesa celem jest znalezienie największej wspólnej miary dwóch odcinków o długościach a i b (lub największego wspólnego dzielnika dwóch liczb a i b)

Grażyna Koba - Informatyka dla szkół ponagimnazjalnych zakres rozszerzony

taki fail, pierwsza książka pod ręką to podręcznik XDD ale fajny jest choć może za mało treściwy

poproszę stronkę 69 :-)

“Stoliki i krzesła przykręcono tu do podłogi, dokładnie tak jak w fast foodach w Toronto”

Jan Wong “Chińskie Szepty” Książka jest historią kobiety, która studiowała na Uniwersytecie Pekińskim w okresie rządów Mao Zedonga. Warto wspomnieć, że jest Kanadyjką pochodzenia chińskiego. Jako jedna z 2 kobiet “świata zachodu” dostała się na studia w Chinach. Była ona zagorzałą Maoistką, która dopiero po długim czasie zaczęła zauważać wypaczenia rewolucji kulturowej. W czasie studiów poznała kobietę o imieniu Luoyi, która poprosiła Jan o pomoc w dostaniu się do Stanów Zjednoczonych, które postrzegała jako kraj większych możliwości, w którym człowiek jest wolny. Zafascynowana ideologią Mao Zedonga Jan zadenuncjowała dziewczynę, która zniknęła z uczelni i nie wiadomo co się z nią stało. Jan zaczęła odczuwać wyrzuty sumienia. Po wielu latach chce wrócić do Pekinu, odnaleźć dziewczynę i zadośćuczynić za krzywdy. Dopiero zacząłem czytać tę książkę. Styl bardzo mi się podoba. Książka ma dobre opinie. Polecam http://lubimyczytac.pl/ksiazka/194309/chinskie-szepty

Ja zaś poproszę stronę 169 ;3

“Nadciąga Legion Grozy”
Raymond E. Feist

“Nagle Sandreena zauważyła coś, co umknęło jej w chaosie ostatnich kilku minut.”

Mam co do niej mieszane uczucia. Jednocześnie mi się i podoba i nie podoba. I łatwo się czyta i jednocześnie mozolnie…
W skrócie jest to o tym, jak prastara rasa elfów ucieka przed ścigającym ją Legionem Demonów, który wyrżną większość z jej przedstawicieli. Szukając schronienia udaje im się odnaleźć świat, który wcześniej opuścili, uciekając przed swoimi panami, u których pełnili niewolniczą służbę. Przenoszą się więc do tego świata i mają zamiar znowu zacząć nim władać. Jednak wciąż ścigające je horda demonów jest większym zagrożeniem niż same elfy.

Poproszę o stronę 133 :D

“Zwiadowcy księga pierwsza ruiny Gorlanu”
John Flanagan

“Tłuste konie bojowe padną i już nigdy nie wstaną, a ten będzie biegał i biegał.”

Taka lekka książka fantasy którą się przyjemnie czyta.

Ja chce stronę 213

Pod wieczór, gdy w restauracji pulsuje życiem i wibruje śmiechem, można czasami namówić Evelyn na solo na bębnach.
Samotność w sieci Janusz Wiśniewski
Nadal nie przeczytałam tej ksiązki.

Chcę numerek 260

“I suppose you got a fair price for that cup last night?” he went on.

Hobbit - J.R.R. Tolkien

Chcę numer 17

I en sag fra 1493 om indførsel i et hus fastslår man ejendomsretten, husbondeværdigheden, til huset ved at besætte mandens plads.

“Vore gamle herregårde” - Per Eilstrup, Kay Nielsen i Holger Rasmussen.

Poproszę stronę numer 13 :)

“Wczoraj wieczorem byłem w kinie”

Zdanie bardzo krótkie, ale cóż xD. Pochodzi ono ze znakomitej książki Georga Orwella “Rok 1984” Polecam, to jedna z tych książek, które “wypada” znać.

strona 59

“Pod koniec tygodnia, wracając z pracy jeszcze przed zachodem słońca, raczej dla odbycia samej wycieczki niż mając nadzieję, że coś znajdę, nadłożyłam drogi i odwiedziłam pułapkę.”

Pierwsze zdanie pochodzi z książki Wierni Wrogowie autorstwa Olgi Gromyko.

Poproszę stronę 360

“Wtedy przyszedł Jezus z nimi do ogrodu,zwanego Getsemani, i rzekł do uczniów: “Usiądźcie tu,Ja tymczasem odejdę tam i będę się modlił””.

Biblia

ja chcę stronę 666 jak nie będzie to może być 90

“Spojrzała na włócznię” (strona 666 xD)

Autor: Peter V. Brett
“Wojna w blasku dnia” Księga I

Ja chcę stronę 98

“Podczas tamtych trzydniowych wakacji Cross zastosował się do rady Gronevelta.”

Mario Puzo - Ostatni Don

Poproszę stronę numer 123

“Beton jest to sztuczny kamień powstały z mieszanki betonowej twardniejącej w wyniku wiązania kruszywa za pomocą spoiwa albo lepiszcza”
Budownictwo Ogólne- Mirosław Popek, Bożenna Wapińska

A ja proszę o stronę siódmą.

<Ten moment, gdy bierzesz książkę, a ona zaczyna się od str 9,.>

“Jeśli popyt przewyższa podaż, wówczas kupujący muszą wykazać się większą aktywnością, aby zdobyć produkt.”
“Marketing w działalności agencji reklamowej” - Małgorzata Pańczyk

To poproszę stronę 99