Otwórz Książkę ;-)

“Jeśli nie powodzi się wam za dobrze, a może nawet powodzi się wam całkiem źle, wasze życie jest pełne ekscytujących wyborów.”
“Doprowadzony do szału”- Jeremy Clarkson

poproszę 72 stronę.

“Złodziej nie wiedział, jak to jest w innych zakonach, w Ponkee-Laa napatrzył się na sukinsyństwo i obłudę kapłanów wszelkich bogów, lecz tutaj przeor podchodził poważnie do zaleceń swojej wiary.”
Cytat z książki Pamięć Wszystkich słów Roberta M.Wegnera

Poproszę o stronę 606 lub 310

“Podwinął rękawy i mocno związał czarne włosy, dzięki czemu eleganckie, ale niespokojne linie jego tatuażu stały się jeszcze bardziej zauważalne”
“Dziedzictwo Ognia” autorstwa Sarah J. Maas
Proszę o stronę 47.

“Tak naprawdę wiele osób praktykujących buddyzm to świetni kochankowie i doskonali partnerzy do picia”
“Przychodzi Budda do Baru” autorstwa Lodro Rinzlera
Proszę o stronę 141

Po osiągnięciu temperatur najpierw 45C, później 55C dwukrotnie ograniczamy ogrzewanie na czas 5-10 min by utrzymać temperaturę na wskazanych poziomach (przerwy białkowe).
“Wyrób wina i piwa domowego moim hobby” Ewa Kwapisz

strona 56

“Już nie pijemy kawy z fusami.”

Katarzyna Bonda “Pochłaniacz”. Dostałam od mamy na święta, ale zaczęłam i nie skończyłam, bo nic tylko siedzę w internetach. Mam z tego powodu potworne wyrzuty sumienia. Aczkolwiek zaczyna sie super. Powiem więcej, jak ją dokończę x)

Strona 99.

“W młodości Pan Katsushige otrzymał następującą radę od swego ojca, szlachetnego Naoshige: Aby dobrze opanować technikę cieć, powinieneś ćwiczyć na przestępcach skazanych na śmierć.”
“Hagakure. Ukryte w listowiu” Yamamoto Tsunetomo

Strona 259

Myślę,że to ciekawe ,pociągnijmy to dalej,choć jedno zdanie to troszkę mało : c
Książka,którą lubię i mam pod ręką nie ma tyle stron,więc wezmę inną

“-Zatem Snape w końcu go złamał!-jęknął Ron”
"Harry Potter i kamień filozoficzny " , J.K.Rowling

Strona 103