Overlord

Bardzo zaciekawił mnie pierwszy odcinek, ładna kreska, historia niczego sobie.
Słyszałem, że nowelka jest bardzo dobra i polecało mi ją kilku forumowiczów a anime aktualnie trzyma się na ładnym poziomie.
Każdy fan świata mmo powinien to oglądać :D

Oglądam kreska mroczny klimat główny bohater szczególnie mnie zainteresowało XD

Uwielbiam wszystko co zwie się Overlord XD

Dodałem w kolejce do oglądania. Zaciekawiło mnie. Jak ogarnę Tengen Toppa Guren Lagan to Overlord będzie następny w kolejce. :)

Fajny soundtrack bardzo mnie się spodobał :D Anime ma ciekawą (jak dla mnie) fabułę i z niecierpliwością czekam na kolejne odcinki :D

Mi się nie podoba postać głównego bohatera… Pomysł był fajny ale coś nie pykło. Może zbytnio krytykuję ale mi overlord nie przypadł do gustu

Ei - to samo czuję… fajnie się zaczęło, fajny pomysł… ale jakby tak… bez emocji! Kolesia zamknęło w grze i w ogóle się nie przejął… nie ma tego przerażania ani nic

Ja se akurat czytam tego LN i lepsze według mnie jest.
Jakby ktoś chciał czytać to tu dam linka:

w Ln jest wiecej emocji?

Niko ale on chyba chciał zostać zamknięty w tej grze XD

niby czemu chcial? po prostu trudno mu sie bylo z nia pozegnac…

Niko podzielam twoje i Eiu zdanie , główny bohater powinien pokazać trochę emocji ale sam powiedział , że coś jest nie tak , bo czegoś tam nie czół , nie pamiętam dokładnie. Ogółem same anime mnie się podoba , jak już wcześniej napisałam.

W LN jest napisane że nie może ukazywać mocnych emocji przez to że jest nieumarłym :p

XD ukazywać nie… ale mógłby chociaż pomyśleć, prawda?

Wyobrażaj sobie emocje w głowie XD Idealny pomysł xd

I problem rozwiązany xD

Nawet w anime było wspomniane parę razy, że zmienił się w nieumarłego fizycznie i PSYCHICZNIE.

Ale właśnie przez tę zmianę anime jest dla mnie do pupy. Ani grafika nie powala mnie na kolana a fabuła i pomysł może i fajny ale cóż z tego skoro główny bohater nic nie czuje i wszystko po nim spływa; bez emocji nie ma akcji

no właśnie… ale on czuje, w anime panikował w glowie troszkę… a potem nagle “puff” i przestał

no właśnie… T^T no i nie wiem jak wam ale mi się baaardzo nie podoba grafika T^T

nie podoba się? czemu? Albedo jest prześliczna <3