Overlord

Zostało ogłoszone oficjalne wyłączenie serwera z grą “Yggdrasil”. Po rozmowie z kilkoma ze swoich przyjaciół którzy byli jednymi z najlepszych graczy Momonga nasz główny bohater zostaje sam aż do zamknięcie serwera i następuje odliczanie do tego momentu. Lecz jednak stało się coś zaskakującego. Momonga wraz z całym budynkiem gildii lecz niestety bez swoich kolegów z gry przenosi się do innego świata. Wraz z NPC z gildii jako władca tej gildii zmienia swoje imię na “Ainz ooal Gown”. Patrzajcie jak przeżywa swoje przygody i to jak npc idolizują go tak że czasem dochodzi do nieporozumień. A Ainz sam płynie z prądem podczas tych nie porozumień. :v

Zapraszam do przeczytania bo warto :v jest także anime o tym samym tytule lecz nie jest w nim ukazana cała fabuła i najlepsze momenty z nowelki według mnie.

Jest to bardzo ciekawa nowelka fantasy, czasem momenty komedyjne (przynajmniej ja tak uważam), i dużo, dużo fajnych postaci.

Wiadomo coś na temat wydania jej w Polsce ??

Oczywiście :D Pierwszy tom mangi zostanie wydany we wrześniu tego roku. Będzie wydawana w cyklu dwumiesięcznym przez studio Kotori. Cena ma wynosić 30zł, ale wiadomo, że w sklepach internetowych kupi się troszku taniej. Mam nadzieję, że pomogłem :p

Chyba jedyna nowelka którą kupię xd

Bóg zapłać no to pięknie na najbliższe miechy mam co kupować :P

Czy w novelce jest kontynuacja anime?

tak w nowelce jest kontynuacja anime i to jeszcze bardzo daleko bo anime to chyba około 2 tomy xd

Lol a z tego co czytałem to jeszcze wychodzą kolejne tomy :) Tylko się modlić by nie zawiesili w połowie bo wyjdę z siebie :)

Raczej nie zawieszą ponieważ jest zainteresowanie. Przecież przez to będzie wychodzić w polsce.
Jest 9 tom wydany w dzapanach, a przetłumaczone na angielsku jest już przez stronę z translacjami.
I nie jestem pewny ale około coś już powinien być ten 10 tom po dzapańsku ale nie będzie tłumaczony bo licencja już jest i nie mogą.

Na razie tłumaczone przez stronę mnie nie interesuje choć od czasu do czasu nie zaszkodzi :P Mnie interesuje wersja namacalna w tym momencie :P:)

Jestem po 3 tomie i on właśnie konczy się w tym momencie co anime. Wszystko ladnie pieknie hmm 2 lub 3 rzeczy sie doszukalem co nie bylo w anime a pojawilo sie w nowelce. Niestety zakaz spamu wiec zamilcze. Z niecierpliwością czekam na 4 tom.