Owari no Seraph: Nagoya Kessen-hen

Owari no Seraph: Nagoya Kessen-hen https://animes.pl/uploads/default/optimized/2X/f/f4cac42aa75a45090e3d9cbe919bcddbf200f803_2_1024x576.jpeg
ocena 0.0 0

“Owari no Seraph: Nagoya Kessen-hen” to historia o spotkaniu Yuuichirou Hyakuyi z dawno uważanym za zmarłego przyjacielem z dzieciństwa, Mikaelą Hyakuya, który jednak stał się wampirem. Yuuichirou, zdeterminowany, by pomóc swojemu przyjacielowi, postanawia stać się silniejszy. Tymczasem Kureto Hiiragi otrzymuje wiadomość o zbliżającym się spotkaniu wielu wampirów w Nagoyi, planujących atak na główne siły Imperialnej Armii Demonów w Tokio. Dowodzony przez Gurena Ichinose zespół Yuuichirou jest jednym z wielu wybranych do zniszczenia wampirzych szlachciców. Przed nadchodzącą misją w Nagoyi, członkowie oddziału Shinoa pracują nad swoją mistrzowską obsługą broni i poprawą pracy zespołowej. Czy Yuuichirou zdobędzie siłę, której potrzebuje, by pokonać szlachetnych i uratować swojego najlepszego przyjaciela?

OwaSera 2
Owari no Seraph 2
Owari no Seraph 2nd Season
Owari no Seraph: Nagoya Kessen Hen
Owari no Seraph: Stagione 2 “Battle in Nagoya”
Seraph of the End - El reino de los vampiros: Batalla en Nagoya
Seraph of the End 2
Seraph of the End 2nd Season
Seraph of the End : Partie 2
Seraph of the End Arc 2
Seraph of the End S2
Seraph of the End: Battle in Nagoya
Seraph of the End: Battle in Nagoya
Seraph of the End: El Reino de los Vampiros
Seraph of the End: El Reino de los Vampiros - Battala por Nagoya
Seraph of the End: El Reino de los Vampiros Temporada 2
Seraph of the End: Vampire Reign Part 2
Seraph of the End: Vampire Reign Partie 2
Seraph of the End: Vampire Reign – Part 2
Seraph2
owarinoseraph s2

Typ: TV

Sezon: Jesień 2015

Kategorie: akcja, Azja, bohater o silnym charakterze, dark fantasy, demony, dramat, dramat akcji, fantasy, fikcja apokaliptyczna, gore, heteroseksualność, horror, Japonia, kosmiczny horror, manga, męski bohater, na podstawie mangi, spisek, zaginiona cywilizacja, ziemia

2 sezon anime, które moim zdaniem ma potencjał lecz… Pierwszy sezon był z dećka klapą. Liczymy, że teraz będzie on tak świetny jak choćby SnK tego samego studia.

Yuuichirou wyznaczył sobie dwa cele. Jednym jest zemsta na oprawcach, do których żywi urazę po wydarzeniach z dzieciństwa, a drugim ochrona swojej nowej “rodziny”. Od niedawna jednak musiał wyznaczyć sobie kolejny - poznanie metody odwrócenia wampiryzmu. Udało mu się bowiem spotkać z Mikaelem, którego uważał za martwego, a który stał się wampirem. Jakby tego było mało, krwiopijcy planują w przeciągu miesiąca rozpocząć atak na Tokio. Zrealizowanie swoich celów będzie wymagało od chłopaka wysiłku większego niż dotychczas.

Ten sezon prawdopodobnie będzie lepszy niż 1-szy. Fakt faktem przez pierwsze cztery odcinki się nic nie wydarzyło, to jednak bitwa, która będzie miała miejsce, będzie epicka, czuje to.

No w mandze było nieco więcej… Ja uważam, że zapowiada się genialnie! Kocham Mikę i Krul! <3

Ciekawe czy znów będzie noszenie księżniczki.

Krul jest słabą postacią, Ferid na 1-szym miejscu w hierarchii wampirów.

Nienawidzę goooo!!! Urwał rączkę Mikusiowi

Poprawione.

Co poprawione?

Link już nie ma Access denied

Nienawidzę goooo!!! Urwał rączkę Mikusiowi

Fajnyyyy jest, jedyny w porządku wampir, a nie jakieś słabeusze co nawet żartować nie umieją. Zaraz za nim rudy.

Grrr nie lubię go! Jest brzydki!

Grrr nie lubię go! Jest brzydki!

Nie znasz się. Rekt ;p

Krul jest lepsza. Zresztą, głos jej podkłada ta sama osoba, co Fremy… Cóż.

A co do sezonu, być może czeka nas długa walka, ale jeśli animacja będzie podobna jak z 1. sezonu, to nie wróżę temu wyższej oceny niż dla poprzedniego sezonu, czyli 5/10.

EDIT

Po 5. odcinku stwierdzam, że będą strasznie szybko. W 1. sezonie przerobili 15 rozdziałów, teraz są już na 28., gdzie w internecie jest tylko 38. W takim tempie przegonią mangę.

Walka w tym odcinku nawet, nawet, te bicie się kijkami takiej strasznej animacji nie miało. Ale dobrej też nie, więc nic się nie zmienia.

5 epek fajny był… Ale przedłużają jak mogą… Ale jak będą fillery to liczę na jakiś o Krul albo Asuramaru ^.^

Ten sezon znacznie bardziej mi się podoba, fabuła idzie troszkę szybciej niż w sezonie 1. Naprawdę czekam na tytułową bitwę :smiley:
Mangi raczej nie przegonią, wydaje mi się że wprowadzą jakieś filery o czym, to na razie nie mam pomysłu :confused:

Walki trochę słabo wyglądają, ale kolejna(guren vs rudy) może być genialna.

Oj, Izrael, tylko się nie zawiedź. Pamiętaj, Rudy to Rudy, a w 5. odcinku szeregi osób zdolnych do walki się przerzedziły.

Czy tylko ja jeszcze nie obejrzałem 5 odcinka?

Chyba XD ja straszliwie ciekawa jestem co będzie dalej