Owari no Seraph: Nagoya Kessen-hen

2 sezon anime, które moim zdaniem ma potencjał lecz… Pierwszy sezon był z dećka klapą. Liczymy, że teraz będzie on tak świetny jak choćby SnK tego samego studia.

Ten sezon prawdopodobnie będzie lepszy niż 1-szy. Fakt faktem przez pierwsze cztery odcinki się nic nie wydarzyło, to jednak bitwa, która będzie miała miejsce, będzie epicka, czuje to.

No w mandze było nieco więcej… Ja uważam, że zapowiada się genialnie! Kocham Mikę i Krul! <3

Ciekawe czy znów będzie noszenie księżniczki. http://nekomaru.pl/files/images/medium/1434487516.jpg

Baruś - Error 1011 Ray ID: 24232ee289202acd • 2015-11-08 18:01:26 UTC
Access denied
What happened?

The owner of this website (nekomaru.pl) does not allow hotlinking to that resource (/files/images/medium/1434487516.jpg).

Krul jest słabą postacią, Ferid na 1-szym miejscu w hierarchii wampirów.

Nienawidzę goooo!!! Urwał rączkę Mikusiowi

Poprawione.

Co poprawione?

Link już nie ma Access denied

Fajnyyyy jest, jedyny w porządku wampir, a nie jakieś słabeusze co nawet żartować nie umieją. Zaraz za nim rudy.

Grrr nie lubię go! Jest brzydki!

Nie znasz się. Rekt ;p

Btw, nie wiecie gdzie najszybciej się pojawiają nowe odcinki po angielsku? Odpali ktoś linka?

Najszybciej to Nyaa.se ale online to http://kissanime.to/

Krul jest lepsza. Zresztą, głos jej podkłada ta sama osoba, co Fremy… Cóż.

A co do sezonu, być może czeka nas długa walka, ale jeśli animacja będzie podobna jak z 1. sezonu, to nie wróżę temu wyższej oceny niż dla poprzedniego sezonu, czyli 5/10.

EDIT

Po 5. odcinku stwierdzam, że będą strasznie szybko. W 1. sezonie przerobili 15 rozdziałów, teraz są już na 28., gdzie w internecie jest tylko 38. W takim tempie przegonią mangę.

Walka w tym odcinku nawet, nawet, te bicie się kijkami takiej strasznej animacji nie miało. Ale dobrej też nie, więc nic się nie zmienia.

5 epek fajny był… Ale przedłużają jak mogą… Ale jak będą fillery to liczę na jakiś o Krul albo Asuramaru ^.^

Ten sezon znacznie bardziej mi się podoba, fabuła idzie troszkę szybciej niż w sezonie 1. Naprawdę czekam na tytułową bitwę :D
Mangi raczej nie przegonią, wydaje mi się że wprowadzą jakieś filery o czym, to na razie nie mam pomysłu :/

Walki trochę słabo wyglądają, ale kolejna(guren vs rudy) może być genialna.

Oj, Izrael, tylko się nie zawiedź. Pamiętaj, Rudy to Rudy, a w 5. odcinku szeregi osób zdolnych do walki się przerzedziły.