Phantasy star online 2

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/1/1d/Phantasy_Star_Online_2_logo.png

Kontynuacja popularnego japońskiego MMORPG osadzonego w realiach science-fiction. Jako członkowie galaktycznej grupy dochodzeniowej Arks podróżujemy po kosmosie i badamy nieznane planety… Gracze wcielają się w członków galaktycznej grupy dochodzeniowej Arks. Organizacja ta wykorzystuje flotę statków, znaną jako Oracle, do podróżowania po kosmosie i badania nieznanych planet. Zabawę zaczynamy od stworzenia postaci. Do wyboru są trzy rasy - ludzka, newman i cast. Następnie musimy zdecydować się na jedną z trzech klas (Hunter, Ranger i Force). Phantasy Star Online 2 oferuje bardzo bogate możliwości kreacji wyglądu bohatera. Możliwe jest nawet ręczne modyfikowanie kształtu każdej części ciała.

Aktualnie no cóż po raz drugi zaczynam w te MMO ponnownie grać więc może jak by ktokolwiek chciał to byśmy pograli razem.

Strona gry:pso2.jp

Jak założyc konto i ściągnąć jest na tym:

http://arks-layer.com

Istnieje możliwość stworzenia animesowej gildii czy coś w tym stylu i zwerbowanie innych użytkowników? Jeżeli tak to chętnie bym pograł :slight_smile: bo w dwójkę to trochę nudno będzie