Pierwsza manga?

Jaka była pierwsza manga po którą sięgnęliście? Pamiętacie jeszcze?

Swoją przygodę z mangą zacząłem 8 lat temu, wtedy przeczytałem Angel Sanctuary od Kaori Yuki, która po dziś dzień jest jedną z moich ulubionych autorek mang. Sama manga zrobiła na mnie niesamowite wrażenie pod względem kreski i przedstawionej historii o aniołkach.

Więcej na ten temat poczytacie pod tym linkiem:
http://manga.tanuki.pl/strony/manga/90-angel-sanctuary/rec/433

Moją pierwszą mangą było Tokyo MewMew typowo mahou shoujo mocno przesłodzone z bardzo dziewczęcą kreską :D
http://i14.mangareader.net/tokyo-mew-mew/1/tokyo-mew-mew-1679306.jpg
Ewentualnie była to Brzoskwinka ^^ shoujo z romanem i lekkim dramatem. Bardzo ją kocham i zawsze po nią sięgam kiedy chce sobie powspominać :D
Już nie pamiętam to było tak dawno temu :P

Tak jak u Kici, pierwsza była Brzoskwinia :3 niestety do tej pory mam tylko jeden tom, bo mama nie chciała mi kupić reszty jak byłam mała :( kiedyś kupię sobie całość i powspominam dobre czasy XD
Nie pamiętam jak dawno temu to było, ale dość ostro… na pewno byłam wtedy w podstawówce, a ta manga była w empiku ^.^

Sailor Moon było moją pierwszą mangą,czytałam online. Manga jest naprawdę niesamowita.

Ao No Exorcist i Naruto

Ja w sumie zacząłem mangi czytać niedawno. Pierwsza jaką ogólnie przeczytałem było Ane Doki!, którą czytałem online. Pierwsza kupiona manga to Dr. Slump

http://vignette1.wikia.nocookie.net/dragonball/images/6/6f/DrSlump.jpg/revision/latest?cb=20100121034119

Moją pierwszą mangą jest dragon ball, ale jak to czytałem to myślałem, że to po prostu zwykły komiks, ale pierwszą świadomie przeczytaną mangą jest Hiroszima 1945 :P. W sumie mangę od niedawna czytać zacząłem.

Moją pierwszą mangą było Corpse party, mangę jak najbardziej polecam
Sam zacząłem czytać mangę niedawno ;)

Hmm moja pierwsza papierowa manga to Doubt, którego polecam wszystkim lubującym się w zagadkach.

Moja pierwsza to Naruto - akurat w Empiku bylo, potem Tokyo Mew Mew i Vampire Knight

No u mnie pierwsza jaką w ręku trzymałem to Dragon Ball :3

Pierwsza manga jaką przeczytałem to Hideout. Dlaczego? Na początek wolałem wybrać jakiś jednotomowiec, żeby się nie okazało, że mnie to nie wciągnie. ^^

Moja pierwsza manga to była D.Grey-man. Tak mi się podobało anime że sięgnęłam po mange i tak się zaczęło czytanie :)

Ja zapoczątkowałam swoje czytanie mang od pierwszego tomika Kuroshitsuji :)

Siedzę w świecie anime i mangi stosunkowo od niedawna, bo dopiero jakiś rok, ale pierwszą mangą którą dorwałam w swoje łapki był 1 tom No.6

Ja zacząłem czytać mangi odkąd kiedyś tam na pyrkonie kupiłem sobie tomik “Doubt” co mnie bardzo wciągnęło :krab7:

Kage zmusił mnie do czytania TG za co w sumie mu dziękuje

Pierwsza manga online jaką zobaczyłem to był ARK:Romancer, strasznie mi się spodobał :d A kupiłem jako pierwszą Toradorę ale tylko 1 tom ;_;

Mój pierwszy kontakt z mangą był taki: pożyczyłam od znajomej z gimnazjum 2 tomiki Chobitsa. Było to w sumie zanim się jeszcze na dobre tematem zainteresowałam. Pierwsza manga on-line to Naruto, zaś pierwsza kupiona: Another.

Moją pierwszą mangą był Ao no Exorcist (pożyczony) a pierwszą zakupioną była. Kuroshitcuji