Pierwsza manga?

Inuyasha. w formie uzupełnienia dla anime i jako źródło informacji do artykułów.

Pora się pochwalić (hehe): Ikigami

tbh tego samego dnia kupiłem też pierwszy tom .hack, ba przeczytałem 3 tomy z bransolety zmierzchu, ale wszystkie mangi z serii gdzieś mi się zapodziały. FeelsBadMan ;<
http://images.gildia.pl/n/komiks/komiksy/hack/1/okladka-200.jpg

Trochę głupio się przyznać, ale co mi tam. Moją pierwszą mangą było “The Death Panda”. Czemu? Bo nie przepadałam i nadal nie przepadam za mangami. A tym tytułem ktoś kiedyś rzucił w ramach ciekawostki, że jest kompletnie po… pokręcony. Prowadzona ciekawością sama chciałam się o tym przekonać. A że dziadostwo było krótkie no to przeczytałam.
No cóż, zdecydowanie nie polecam.

Berserk chyba :v Anime bylo za slabe i krotkie dlatego musialem sie zabrac za mange :D

pierwsza manga mhm w sumie to pierwsza i ostatnia jaka do tej pory czytalem, Beelzebub

Moja pierwsza manga to Naruto…
A w wersji papierowej to FMA ;D

Moją pierwszą mangą był Soul Eater. Nigdy wcześniej nie czytałem a zauważyłem w empiku. Niestety nigdy nie skończyłem mangi, ale za to obejrzałem anime.

Pierwszą mangą którą czytałam był Neon Genesis Evangelion, zauważone u kumpla a półce. Nie miał całej serii a szkoda, bo bardzo mi się spodobało.
Jak sobie przypomnę jaki miałam problem z czytaniem mangi na początku to aż się śmiać chce.

Pierwszą mangą którą czytałam (brzmi znajomo? :D)dostałam w prezencie i było to oh my goodness. Nie zbyt mnie zaciekawił ten tytuł ale i tak się cieszyła z pierwszej mangi.

Pieeerwsza manga to było Naruto! :D A taką którą sobie kupiłam to chyba Wybielacz,którego już w sumie sprzedałam. ;d

“Neon Genessis Evangelion”, jeszcze jak byłem w Szkole Podstawowej. Jak przyznała kiedyś sympatyczna pani z kiosku, byłem jedyną osobą, która ją kupowała :)

Moja pierwsza manga xD BL
“Pod niebem pełnym gwiazd”
Jak dla mnie genialnie, ale ja wychodze z zalozenia ze kazdy musi oceniac sam czy dana rzecz mu sie podoba bo gusta sa różne ;)

Wiecej o tej mandze : http://manga.tanuki.pl/strony/manga/2939-pod-niebem-pelnym-gwiazd/rec/753

Moja pierwsza manga to 40 tom naruto dostałem go od siostry gdy sprzedawała swoją kolekcję mang i posiadam go do teraz

http://www.moriongames.pl/images/watermark/cwpx_e768ec9295540da9aa71873bed7fc8bf.jpg
a kupioną pierwszą mangę prze zemnie był bodajże one punch man

Szczerze to ciężko stwierdzić. Wydaje mi się, że będzie to seria DB, gdy wychodziła dobre 15 lat temu. Wtedy w kiosku niedaleko mnie pracowała przemiła pani z którą się “kumplowałem” i często wpadałem by poczytać bez potrzeby kupowania^^

Natomiast nie mam pojęcia jaka mogła być następna. Ot zacząłem jakoś czytać, ale czy po DB było coś fizycznego czy już tylko net to ciężko stwierdzić.

Pierwsza kupiona manga to kilka tomów z serii Dengeki Daisy na japaniconie 4 lata temu. Kolejna to Seria The Breaker i jak dotąd posiadam tylko te dwie.

Buki polecał All You Need Is Kill na początek, tak więc jest to moja pierwsza manga, która zalicza się do moich ulubionych.

Dr Slump. Kiedyś mój tata przyniósł z jakiegoś remontu, masę komiksów, magazynów i właśnie Slumpa. Potem gdzieś poginęły, nie byłem aż tak wkręcony by jest zostawiać, więc pewnie powędrowały do atmosfery.

Wielki żal teraz, bo mam zamiar odświeżyć sobie chociażby anime :)

Pierwszą był Slow starter. Potrzebowałem czegoś do czytania w trakcie jazdy pociągiem. Okazało się, że japońskie komiksy to całkiem dobry patent na długie podróże.

Moja pierwsza to Tokyo Ghoul, a potem Kuro.

Moją pierwszą mangą było chyb BL… " Uśpiony Księżyc " Ale nie jestem pewna ^.^

Niedawno zacząłem czytać, ale ogółem to: Re: Zero, Magi, Tokyo Ghoul i Kulinarne Pojedynki XD Wszystko na raz czytam :p