Pierwsze opowiadanie mangowe "Dream Masters"

Witam was w temacie poświęconym mojemu opowiadaniu mangowemu “Dream Masters”.
Piszę pierwszy raz takie oto opowiadanie dlatego proszę was o wyrozumiałość, co do interpunkcji proszę się nie czepiać, stopniowo poprawiam po napisaniu jednej A4 kartki cofam się i sprawdzam.

Proszę o pozytywne komentarze i wspieranie mnie w pisaniu… nie znoszę krytyki ale jeśli już trzeba to łagodnie ująć jeśli można :).
Wraz z napływem tekstu będę uaktualniał pierwszy post z nowym linkiem!

Format .docx:
http://www.mediafire.com/view/0iyifwmhs3t1g4i/Dream_Masters.docx
Skan:
https://www.virustotal.com/pl/file/fbedf99a356f684d489d31e66dd022e63a11523f267bb91d34629fe327092e01/analysis/1400602409/

Normalnie z rodu bleach/naruto ;D Tyle motywów z anime że szkoda gadać. Fabuła strasznie pokręcona :D Nagle to się dzieje a zaraz bez żadnej logiki tamto. Nie mówię że jest to złe opowiadanie, no ale brakuję tu totalnie logiki… haremówka, super moce, motyw młodszej siostry, cycastka healerka, wgl ;D Its a pure cosmos. Wgl głównym bohater jest OP (over power) ;D wpierw nawet nie wie kim jest a tu nagle ktoś go atakuje (dziewczyna) po czym wszystko mówi o co biega. Ogólnie ten motyw z tymi mocami mógłby być lepiej wykorzystany. Początek jako tako jest dobry ale potem to już “Logiko żegnamy” Wracając do bohatera wszystko potrafi a zarazem nic. Gdzieś tam w opowiadaniu bohater walczy z super przeciwnikiem, przegrywa a jego młodsza siostra nagle dostaje power-up’a (to norma jak główny bohater umiera na oczach innych :D ) i pokonuję wroga? Chyba? ;D Ogólnie czytając to miałem banana na twarzy (oczywiście logikę usunąłem) to da się czytać, ale po prostu wszystko dzieje się zbyt szybko i zbyt dużo na raz. Na wstępie powinieneś ten początek lepiej napisać.Motyw pobudki brata przez siostre i potem pójscie do szkoly jest całkiem fajny ale np zamiast tego ze on nie wiem “czym jest” mógbyś zrobić to tak aby obydwoje o tym wiedza i ogólnie cały świat który opisujesz przemodelować. Bo samo takie opisanie że niby pres zmusił do wszczepienia dziecia czegoś, lepiej daj np jakas zła organizacja potajemnie robiła eksperymenty itp. Tak to dodaj jakis opis bohaterów bo tak to prawie ich nie ma. (Cycasta Healerka epick!) Rozpisywać się mogę jeszcze ale to na początek chyba starczy. Tak to pewnie będę dyskutować tutaj co “mogło by być lepiej zrobione” ;)

One…
Two…
Three…
Boom! Head Destroyed :D

Ale napiszę ci jedno: Ja szczerze nie oglądałem całego Naruto i Bleacha ;3, i owszem na początku jest trochę zdezorientowany, ale jakbyś nie zauważył kontekst że siostra ma też moc to oznacza tylko jedno “Wszczepili” jej 0.0.
Na początku może mieć power’upa ale nie do końca, zamierzam tak rozkręcić fabułę że utraci swoją moc i ponownie będzie w szpitalu (motyw będzie że nawet zapomni wszystkiego!).
Więc spokojnie mogę powiedzieć… wszystko będzie ale z czasem! :D

Ps. Cycata healerka epic musze ci przyznać, :D planuję z każdą dziewczyna jakiś pocałunek a potem pomyślę nad większym romansem między Miyako x Kadayuki albo Kaede (cycki! :D) x Kadayuki :3

Jak możesz zrób tzw fillery bo ciągła akcja że niby walczą to troche nudzi z czasem, jakis romans czy zdrada itp wrzuc. Tak to wiecej gadania, bo na razie to tylko “robią”. Co do tego wszczepienia to motyw jest słaby jak dla mnie trochę, no ale to twój pomysł. Jestem ciekaw co dalej bedzie.

“Opowiadanie mangowe” - tzn Ligh Novel? ^^

Aoi narazie było na basenie, wcisnę coś przed treningiem prowadzonym przez Ryuujiego, i będzie jeszcze romans z Riką (przypadkowy pocałunek .) potem rozwinę z Fumiko a z Miko historia z dzieciństwa…
Ale więcej nie powiem :3

Egil, light novelka :3

UWAGA! Już jutro przygotujcie się na dwa kolejne rozdziały wraz z tak zwanymi fillerami :3
W godzinach 12/13 będzie już zaaktualizowany pierwszy link w pierwszym poście tego tematu.

Egil jaka light novelka, jak rysunków nie ma :3 Po prostu opowiadanie inspirowane anime/mangami :P

Aktualizacja opowiadania! :3
Aktualny link tutaj i w pierwszym poście :3

http://www.mediafire.com/view/0iyifwmhs3t1g4i/Dream_Masters.docx

Widzę, że zajmujesz się pisaniem.
Tak przeczytałam i bardzo mi się spodobało :o

Mam dla ciebie propozycję : o
Bo chciałabym narysować 2-stronową mangę (by zachęcić podglądaczy mojej strony) tyle, że nie mam pomysłu na historię, jest może możliwość wymyślenia specjalnie dla mnie jakiejś historii? :D
Oczywiście tematykę bym podała… tyle że ja nie potrafię sobie wyobrazić co postacie mogłyby mówić.
Moje dialogi jak się czyta brzmią zabawnie. :c

Co ty na to? :D

Dzięki za takie trafne spostrzeżenie że ci się podoba, i owszem mogę ci wymyślić tekst podaj mi na PW tematykę i pokaż mniej więcej screeny (jeśli już masz :D) narysowane strony to dopasuję coś :D

Kolejna aktualizacja opowiadania: Piątek/Sobota lub Niedziela :3

Oh god… xd

Piszę właśnie ostatni filler na statku wycieczkowym i zabieram się do roboty z ponowną walką Ryuujiego. Kilka nowości:
-Ryuuji zmienia imię …
-Tekst nowy będzie bardziej rozbudowany i nacechowany zboczonymi rzeczami w niektórych chwilkach (Aoi będzie dużo sytuacji :d)