Pierwszy film

Cześć Ludziki jest mała sprawa… Jako iż ja i Domen nie mamy pomysłów na pierwszy film na YT to chciałbym was poprosić o radę xD
Pomożecie? xD

Podsumowanie sezonu 2013 zima i co nieco o nadchodzącym, czyli co było warte uwagi itp.
Lub zacznij od sekcji MMO w stylu Anime.

Sekcja MMO w stylu anime wydaje się kusząca…
Podszedłby Dragon Nest?

Angels Online,
Lucent Heart,
ASDA 2,
BATTLE OF DESTINY ,
DECO ONLINE,
EDEN ETERNAL,
FIESTA ONLINE,
GETAMPED 2

I wiele wiele innych.

Pierwszy będzie Dragon Nest bo w tej chwili mam go na kompie
Zaś następne propozycje będzie można składać w komentarzach ;)

Jak nie wiesz od czego zacząć, to najlepiej zacząć od początku, prawda?

Dodacie pierwszy film, a i tak nikt nie będzie wiedział w ogóle z jakiej inicjatywy i kto to w ogóle jest. Proponuję na pierwszy film zrobić krótki (maks. 5 min) materiał, przedstawiający ogólny zarys kanału, “prowadzących”, plan działania oraz oczywiście odnośnik do forum. To co wypisałem to tylko pierwsza myśl, na pewno jest więcej rzeczy do omówienia.

Btw. mogę w razie W pożyczyć głosu.

A no właśnie, pierw miało być coś o kanale co dalej, potem przedstawienie prezenterów o sobie itp.
A potem serie…

A może najpierw się przedstawcie i powiecie co zamierzacie wrzucać na kanał itp takie info ?

Właśnie to chciałem z Domenem ogarnąć ale chyba mu się nie chce…
Hmm… Chyba trza będzie nagrać to samemu…

Może jakieś tło pod ten film?

Twoja twarz ;p znaczy się użyj kamerki a nie

Zwariowałeś? Mam swój brzydki ryjek pokazać w internecie ? xD
To nie przejdzie xD

Nie patrz na wygląd jak ma to być filmik, flagowego portalu animes to niech to wygląda a nie zrobisz filmiki z dziwacznym tłem jak połowa dzieciaków na yt

Dziwacznym tłem powiadasz…
Moja kamerka nie pozwala na taką jakość obrazu… jaka by mnie zadowalała… Tylko jeszcze Domena do tego zmusić…

Lepiej tło, tylko ciekawe, oryginalne (ew. poproś Kiicię, żeby coś skrobnęła), a w tle tła(masło maślane) slajd jakichś planów na kanał, ot cała polityka.

Tylko nie nagrywaj głosu mikrofalówką. W sensie, że musi być wyraźnie, nie mówię to o jakimś profesjonalnym sprzęcie, po prostu, żeby dało się tego odsłuchać, a nie jakiś szum i nie wiadomo co jeszcze. Proponuję też jakiś podkład. Delikatny. Nic głośnego, lekki podkład, ale też nie wolne, żeby nie zasnęło się przy oglądaniu, coś bardzo klimatycznego.

Pewnie to już masz przygotowane albo wiesz, że trzeba to zrobić, ale w razie czego - napisz sobie “mowę”. Najlepiej czytać z kartki, żeby nie było “yyy… eeee… co tam jeszcze…”. Jak coś mi jeszcze wpadnie do głowy, to napiszę.

Dziękuję PAYU !!
Oczywiście robiłem test sprzętu i jakości głosu i nagrania da się odsłuchać :)
Co do mowy to pomyślę, ale nie teraz…
Co do tła to raczej poproszę Kicię xD
Może być podkład w formie Nightcore ?

Niet, proponowałbym na początek muzykę z anime, np to:

Nie słucham Nightcore, więc nie pomogę. Najlepiej byłoby coś z Japonii, skoro będzie się kanał kręcił wokół fandomu Otaku. Beczka w swojej relacji świetnie dopasowuje ten podkład, zobacz sobie jak ty wgląda… a raczej “jak to słychać”. Mogę pomóc czegoś poszukać, ale nic nie obiecuję. Nie słucham Japońskiej muzyki.

Edit: Kuro, sorki, ale wg mnie kompletnie nie pasuje to pod podkład. ;p

Hmm… Może Vocaloid jakiś żywy ?

Zawsze można iść na łatwiznę i użyć darmowego podkładu bardzo popularnego na yt: utwory autorstwa Kevina MacLeoda.

Jednakże ma się on nijak do tematyki… Ale kusząca jest propozycja nie dostania roszczeń o prawa autorskie…