Pisanie własnej książki

Czy ktoś moze napisał własną ksiażkę albo jest w trakcie pisania? Z czym mieliście największy problem?

Moja dziewczyna pisze książkę. Największe problemy to ma nieraz z brakiem weny są takie dni ale potem rusza z kopyta.

W sumie ja zawsze miałem największy problem z odpowiednim nakreśleniem świata i imionami.

Pisałem książkę wena to wymysł leniwych pisarzy niech zrobi plan ogólny książki potem plan dokładny każdego rozdziału i pisze według planu.

Ona raczej nie uważa się za pisarza ona pisze tą książkę tak na luzie bo sprawia jej to przyjemność. Czy będzie ja pisała rok, dwa czy 4 to raczej nie ma dla niej większego znaczenia. Tak ja to postrzegam, może się mylę :slight_smile:

1 polubienie

ok tylko chciałem pomóc

Spoko dzięki, doceniam :smile:

Powiem tak. Moja książka jest w drodze, ale teraz mam czas redagowania i przy każdym otworzeniu pliku w WORD i próbie poprawienia kolejnych stron zadaje sobie pytanie ““i po jakiego grzyba było tyle pisać?””.

Jeśli jesteś początkująca, najłatwiej jest wydać przez wydawnictwo:

Na stronie tego wydawnictwa jest sporo porad na temat tego, jak wydać ksiązkę. Opisany jest cały proces wydania.

A można wiedzieć jaki to będzie gatunek i o czym ma opowiadać?