Pitbull. Nowe Porządki

http://ars.pl/wp-content/uploads/2015/12/pitbull-2016-plakat1.jpg
“Będzie zabójstwo. I ja w nim będę brał udział. A mówię ci to tylko dlatego, że mi tego nie udowodnisz”. Tymi słowami Bogusław Linda, w roli gangstera złamanego przeszłością, powraca na wielki ekran. W filmie Patryka Vegi “Pitbull. Nowe porządki” rzuca wyzwanie niepokornemu policjantowi o pseudonimie Majami z mokotowskiej komendy. Gdy Majami zaczyna rozpracowywać grupę gangsterów, jego droga przecina się z bohaterami dawnego Pitbulla - Gebelsem, Igorem i Barszczykiem. Okazuje się, że sekcja zabójstw z Pałacu Mostowskich rozpracowuję Grupę Mokotowską do tematu „Gangu obcinaczy palców”, odpowiedzialnego za serię porwań i zabójstw. Policjanci z obydwu komend zaczynają rozumieć, że mają do czynienia z najsilniejszą organizacją przestępczą w Polsce i jeśli chcą ją rozbić, muszą ze sobą współpracować.
opis: Filmweb

Cóż można powiedzieć. Jestem świeżo po seansie i jestem zachwycony. Nie mogłem sobie odpuścić ze względu na to, że gra w tym filmie Bogusław Linda, którego uwielbiam. Poza tym jeszcze NIGDY nie zawiodłem się na filmach tworzonych przez Patryka Vegę, zwłaszcza tych sensacyjnych.

Jestem ogromną fanką serialu, który wg mnie nie dość że jest JEDYNYM dobrym polskim serialem, to jeszcze może się równać z wieloma wybitnymi produkcjami zagranicznymi. Filmu jeszcze nie obejrzałam, ale słyszałam same pochlebne opinie (do których dołącza też Twoja :D), więc pewnie w najbliższym czasie się za niego zabiorę.
PS. nie brakowało Despera? :c

Alison, ani trochę, Majami daje radę :wink:

No to mam jedną mniej obawę co do filmu. Co daje zero obaw, dzięki. :smiley:

Byłem wczoraj w kinie. Jestem bardzo zadowolony 9/10. Linda, jak zwykle, świetnie, Majami dał sobie radę wyśmienicie. Przyjemnie by było gdyby pojawił się Despero,ale wszystkiego mieć nie można. Fajnie byłoby gdyby pojawił się nowy serial Pitbull z Majami w roli głównej. Byłbym w pełni usatysfakcjonowany. Pierwszy serial Pitbulla ze 4 razy widziałem.

W nowym Pitbullu, jak w wielu filmach Patryka Vegi, duża ilość scen szokuje, jak i zachowania przekupnych ludzi, którzy dla pieniędzy zrobią, absolutnie, wszystko.