Piwko i ewentualnie inne.

z Wódki Finlandia jest najlepszaaaa
a z piwa to Żuby,Żywiec i te smakowe samersbi jak juz koniecznie musze piwo pic XD
#TEAMCYDR

Finlandia wódka dla bananów :P

Wszystkie laggery z dużych browarów smakują podobnie… i nie perła, łomża czy kasztelan, to już nie są craftowe piwa :D
Z ostatnich jakiś tam wynalazków co piłem w barze to bardzo posmakowały mi piwska z “Chmielarza” zarówno lagger jak i apa, polecam…
W Poznaniu na bank Thonet, Rock Garaż, Piwna Stopa i Miasto, mają w ofercie.
Wódkę akceptuję tylko w formie wsciekłych psów XD, na shoty wole Red Stag, lub Jaggerka ;-)

Z piwek to najbardziej lubię Tyskie, jeżeli chodzi o wódkę to nie mam faworyta bo wolę whiskey, ewentualnie rum. Najważniejsze to wiedzieć kiedy przestać.

Muszę się pochwalić, że ostatnio robię swoje piwo i “wino”, a efekty tego są naprawdę zacne. Piwa moje co prawda mają tendencję do szybkiego się psucia i mocnego drożdżowego posmaku, ale bym spokojnie stawiał je obok sklepowych piw za 4-6zł zależnie od warki. Najważniejszą zaletą domowego piwa jest jego cena, obecnie coś koło 79 gr za jedno piwo, a do tego po prostu sobie nalewa je z kega, więc niebo na ziemi. Polecam się zapoznać z domowym browarnictwem, jest to trochę trudne i pracochłonne, a jednocześnie trzeba uwarzyć całą warkę, czyli 20L piwa + koszt początkowy, ale jak się to policzy, to nawet pierwsza warka spokojnie się zwraca licząc do tyskiego, czy innego “piwa”.

Plazma, kiedy domówka? :D

Obecnie to szukam mieszkania na domówkę, bo nagle zostałem bez. Jeśli znów się dorobię swojego konta, to dam znać i wstępnie zapraszam wszystkich. (ale kiedy to będzie, w przyszłości jakiejś)

haha 3mam za słowo ;)