Podejrzany wita :)

Z racji ,że jestem troszkę aspołeczny to się wcześniej nie przywitałem :)
No cóż wypadało by nadrobić nie ?

Witam wszystkich !
Jam jest podejrzany :)
Lat posiadam 17 .
Niedawna zacząłem interesować się anime i mangami . Zachęcił mnie do nich mój znajomy . Mymi ulubionymi anime są (jak na razie) : Code Geass , No game no life , SAO i Danganropa . Oprócz tego interesuje się od najmłodszych lat wszelakimi książkami :) . Głównie fantastyka , Si-fi i post apokaliptyczne np .: “Zwiadowcy” Johna Flanagana “Odyssey one” Evana Currie i mógłbym tak cały dzień wymieniać :) .
Oprócz tego interesuję się ,chemią, biologią , historią ,bronią i technologią VR ( po części dzięki SAO xD ) .
W wolnych chwilach pykam sb w Aiona , LoLa i BF4 :)
Na to jakże zacne forum trafiłem całkowicie przypadkowo , dzięki kochanemu wujkowi Google :)
Cóż , na koniec nie pozostaje mi nic innego jak jeszcze raz się przywitać :)
Pozdrawiam
The Suspect

Ori! Sjań ndum Nekrin de Nekrinius!
Ari na?

A tak serio, to co tam?

Siema, widzę że mamy podobne zainteresowania :d przynajmniej jezeli by patrzeć od strony “piwnicy” noł lajfa xd Lubisz jakis sport?

Zapraszam na chat i konfy. Mam nadzieję,że się będziesz dobrze bawił na forum :)

A dobrze xD

A troszkę biegam :)

Witam na forum, życzę dobrej zabawy i miło spędzonego wspólnie z nami czasu, zapraszam na czat i konfy

Witam serdecznie na forum!

Twój nick to jakieś nawiązanie do Counter Strike’a, czy po prostu inwencja własna? :D

Jeśli lubisz książki w klimatach Sci-Fi to polecam “Futu.re” Glukhowskiego (twórca Metra), świetna, klimatyczna książka w cyberpunkowym, anty-utopijnym klimacie, ostatnio przeczytałem i odczucia bardzo pozytywne ;)

Również czytałem ,świetna książka :)
A nick o inwencja własna jeszcze z czasów pewnego mmorpg xD

Hej, miło Cie poznać.
Napisałeś, że grasz w Aiona, więc moje pytania: Po jakie stronie grasz i jaką masz rangę?
Jakie masz zdanie na temat legalizacji marihuany?
Wbijaj na czat ;3 Peace!

Witam Cię serdecznie na forum. Mam nadzieję, że będziesz się tu dobrze bawić.
Mam do Ciebie parę pytań. Jak masz na imię? Lubisz sernik? Oglądałeś Mahou Shoujo Madoka Magika? Jak tak, to na ile oceniasz?

Masz ogromnego plusa za Geass.

No hej :)
Za bardzo jeszcze nie ogarniam jeszcze ,powiem tyle ,że mam barda 36 lvl po stronie Elyos :)
A za legalizacją marihuaną … cóż temat na nieco głębsze rozważanie :)

A no witam witam :)
A no na imię mam Tomek ,serniki lubię ,a Mahou Shoujo Madoka Magika niedługo zamierzam oglądnąć :)

Siemanko! Dobrze, ze jednak napisałeś B)
Widzę, że jesteś w moim wieku i dzielimy zainteresowania (większą część)

Lubisz boczek? Co sądzisz o muzyce klasycznej/filmowej?
Jakiś ulubiony soundtrack?

Wpadaj na czataa