Pokemon GO

W skrócie - Pokemony na smartfony, gdzie za pomocą geolokalizacji chodzimy sobie po prawdziwym świecie i łapiemy poki do telefonu, żeby potem naparzać się z innymi graczami i brać udział w eventach na całym świecie.

Mimo że naprawdę lubię moją Lumie z Windowsem to widzę że czas przerzucić się na iOS’a albo wrócić do Androida.

Gra fajna, ale prywatność narusza w cholerę xD

Buuuu ja chciem androida nienawidzę Windows Phone!!!

Już widzę moje młodsze rodzeństwo w wakacje “Weź nas do parku!”, a w parku będą z pokemonami się tłuc XD :P

Tak sobie o tym czytam i widzę, że będzie można mieć nawet specjalną opaskę, która będzie świecić, gdy Pokemon będzie w pobliżu ^^
I wygląda na to, że nawet może to wypalić i działać xD

Tylko by nie miała modułu głosowego. Będzie lekcja w szkole lub wizyta u lekarza i… Bum! “pip, pip Pokemon zlokalizowany 50m na zachód pip, pip”.
To by było przechlapane, ale eventy i wymiany mogłyby być spoko, jak kiedyś się bawiło tymi figurkami w dużych pokeballach.

Haha najlepiej jak by znalazło Poka na polskim Nexie :D zreszta zawsze można wyciszyć fona…

Myślę, że na czas takich wizyt można po prostu neta w fonie wyłączyć i mieć spokój. Ale wyobraźcie sobie, ile ludzi nagle wylezie z domu, by sobie Pokemony połapać xD

Dowiesz się ile znajomych wokół “coś” ukrywa

Robi to firma co zrobiła ingress ona lubi przesadzone zwiastuny, nie sądzę chociaż nie wykluczam ale gra na 90 % będzie wyglądać tak że będziesz mieć mape na telefonie z GPS z jakąś nakładką która pokazuje lokalizacje pokemona i żeby go złapać musisz podejść na odległość 50 m itp :)

Hahah… skojarzyło mi się to teraz z Geocathing’iem.

Grałem w Ingressa od Niantic. Nie było złe. Zobaczymy jak się rozwinie :p

Trailer spoczko ^^ aż interesujące, na pewno spróbuje zagrać, ale ciekawi mnie jak na serio będzie ta gra wyglądała

Fucking windows Phone
Grałabym. Na szczęście mam zastępczego androida więc zobaczy się czy na tym starym patefonie będzie działać.

Joni… Rozumiesz mój bol chlip chlip

To jest masakryczne, że takie fajne telefony a tak mało apek pożądanych jest dostępnych.