Pokemony

Jak kogoś interesują pokemony i w wakacje chciałby pograć w coś z nimi związanego to polecam: http://pokelife.pl/?polec=567849 ;)

Może i spamuję, ale watro spróbować. A Tobie przypadkowy czytelniku nic nie szkodzi spróbować z nową grą. A nuż Ci się spodoba, tym bardziej, że będziesz miał moje wsparcie na początku nowej gry :)

A Który masz lvl?

I w ogóle ja gram w PKMN Helios :
http://pkmnhelios.net

Aktualnie mam 84 poziom ;) Nie próbowałem na razie żadnej innej gry przeglądarkowej o pokemonach, bo PokeLife mi się spodobało a na dwa fronty nie lubię grać :D

Jakbyś zaczął to musze cie uprzedzić że w heliosie najwyższy poziom to 10.000 lvl i niektóre są normalne pokemony a niektóre stworzone przez adminów np : Suicune połączony z Darkraiem itp. , a moim najlepszym pkmn jest Umbreon z 1.000 lvl

Aaa to taka gra… To tym bardziej nie sądzę, że zacznę, nie jestem fanem tego typu gier.

Zacząłem grać w Pokelife ale to jest podobne do pokewalki lub pokestory

Być może, nie wiem. Pokelife to taka gra, w której trzeba przejść ciężki początek, w którym nie wiadomo o co chodzi a później albo się wciągniesz albo lepiej to zostawić ;)
A tak BTW to Twój nick w pokelife to Grimmag?

Taa mam nick Grimmag
I to mój PKMN : http://pokelife.pl/pokemon.php?p=110632704

Aaa tak właśnie myślałem, że to Ty do mnie pisałeś. bombelek33 to mój nick, ale to już chyba wiesz, gdybyś miał jakiekolwiek pytania, to wal śmiało ;)

Mniej więcej rozumiem dość żebym w to grał.