PÓŁ-MAFIA nr 1 [ANKIETA I ZAPISY]

Sup.
Mafia Wrexxa zbliża się do końca. Pociągnie maks 4 dni. Jako, że nie lubię czekać, moja mafia wystartuje w trzy dni po zakończeniu “Xenosite”.
Jako, że bardzo nie lubię czekać, zapisy rozpoczynam już dziś, jednak w tym wątku.
Dlaczego? Kicia nie pozwoli mi zrobić mafii odbiegającej od zasad jakie gdziś tam są wrzucone :v
Nie lubię zasad, więc je ignoruję(w połowie) i moja mafia zacznie się w tym dziale, gdzie nie łamie żadnych zasad. Trochę mi się to nie podoba, ale, ktoś dał jej moda…(za to zdanie pewnie usunie ten wątek, ale w razie co go zapisałem)

Jak co poniektórzy wiedzą, moje mafie cechują się… Oryginalnością.
Tak jak przy poprzedniej, choć niedokończonej, mafii, tak i tym razem wybór rodzaju tworzonej przeze mnie gry pozostawiam użytkownikom. Głosowanie jest równoznaczne z zapisem.
Aktualnie dostępne:
[ol]
[li]Zwyczajna mafia; - pff.[/li][li]Drugi rok w Akademii Rozpaczy*; - Każdy ma te same prawa, niektórzy wykazują jednak wrodzony talent.[/li][li]Sekrety Rezydencji Batorean’ów*; - Rozbudowane fabuły kryją wiele trudnych tajemnic.[/li][li]Zagadka Proroka*; - W miejscu, gdzie do gry wkracza sam Mistrz, głównym zadaniem nie jest zabójstwo, ale rozwiązanie zagadek.[/li][li]Bagno zagłaaaady; - Choć poprzednikowi nie dorówna i w fabule nie będzie miało nic z nim wspólnego, rozgrywka i brak opisania ról, stworzy klimat jak w cykadach.[/li][li]Zatruta strzałka; - A co, gdyby zabójca był dobry?[/li][li]PBF - Rozbudowanie mafii “Xenosite” Wrexxa, w połaczeniu z moimi pomysłami i jawnymi działaniami w fazie dnia, dającymi faktyczne efekty… Wynik nie do końca będzie przypominać mafię.[/li][/ol]
[ul]
[li][LIST][/li][li]Mafię kontynuacyjne, zależne, cechujące się tymi samymi prawami i zasadami.[/li][/ul]
[/LIST]
Zapis ma wyglądać następująco:

Kod:
NOTICE ME SENPAI!

Niko kazała tu napisać: NOTICE ME SENPAI!

Jako że będe z Eiu cały tydzień to nie będe miał dużo czasu więc glosuje na normalną mafie…a szkoda bo bym zagrałw twojego PBFa ale może kiedy indziej, lecz jedna pewne…

Mafia Egila? Zawsze i wszędzie :I

Nikt z głosujących nie zauważył tego? :v

Zapis ma wyglądać następująco:

Kod:
NOTICE ME SENPAI!

NOTICE ME SENPAI!

wow, mamy aż jednego gracza ^^