Polecam Another

Misaki z trzeciej ce to niemal chodzący ideał. Świetne wyniki w nauce i w sporcie, spora popularność wśród rówieśników… Niestety, pewnego dnia Misaki ginie w wypadku. Zszokowani uczniowie postanawiają zachowywać się tak, jakby nic się nie stało i udają, że Misaki wciąż jest wśród nich. Sytuacja ta trwa aż do zakończenia szkoły, kiedy to Misaki w niewyjaśniony sposób pojawia się na klasowym zdjęciu… Dwadzieścia sześć lat później do tej samej szkoły trafia piętnastoletni Kouichi Sakakibara. Czy dziwna atmosfera, panująca w trzeciej ce, ma jakiś związek z tym, co wydarzyło się tu przed laty? Kim naprawdę jest tajemnicza Mei Misaki…?

Polecam wspaniałą manga ciekawa historia, zagadka i piękne ilustracje. (chociaż myślałem że będzie bardziej sadystyczna XD ale to może ze mną jest coś nie tak hahaha)

Szczerze to nie czytałem mangi, ale wiem że anime wyszło całkiem nieźle choć ciężko się do tego wraca. Pewnie sprawdzę jeśli będę mieć okazje.

Muszę przyznać bez bicia, że czytać, nie czytałem, jednak obejrzałem i jeżeli anime nie wykoleiło się po drodze i opowieść nie odbiega od oryginału mangowego tak i to nie dla mnie tytuł (¬_¬;). Bo i pomimo tego że sam pomysł fajny, to jego wykonanie jest takie sobie według mnie.