[POMOC] Założenie konta na Nostale SE (Korea)

Siemka, mam taki problem że nie mogę zrobić konta na nostale SE Nostale.com próbowałem już kilku sposobów i nic ;/ nie chce się założyć tylko cofa do strony logowania, myślałem że może zrobiło konto jednak pisze że ID nie istnieje. Gdyby ktoś był wstanie założyć tam konto proszę o kontakt :D

a a się w ogóle? bo w 90% koreańskich gier trzeba mieć ich kod obywatela taki (serio). zabezpieczają się przed obcokrajowcami - japończycy proszą o “keitai” numer komórkowy japoński, ale te się da kupić na ebayu, a koreański numerek już nie

@“Nikorin” Korea ma zabezpieczenie jakiś tam kod z urodzenia itp xD coś chyba jak nasz Pesel, jest to KSSN. Jednak już kiedyś na pewnej gierce robiłem konto z znalezionymi poprzez google danymi i nic się nie stało :P normalnie się zarejestrowałem.

@“melonzombie” Proxy nie chce działać bo rejestracja wygląda tak, mamy stronę nostale.com no i tam po kliknięciu wywala okienko, i tam jest rejestracja, no ale przez proxy nie chce się to uruchomić a kiedy z normalnej przeglądarki (tego okienka) przekopiuje link do proxy lub normalnie do nowej karty wychodzi że sesja czy coś nie pasuje.