Poszukuje Fairy Tail (2009) by Kodansha

Zacznę od tego że jestem wielkim fanem tego anime.
Oglądałem dwa pierwsze sezony na odtwarzaczach online.
Na początku 2017 roku zmieniły się obrazy dotyczące tego anime.
Zarówno w samych odcinkach animacji jak i zwykłych grafikach google.
W odcinkach obu sezonów anime bardziej wyraźne stały się stany emocjonalne takie jak strach czy złość. Nawet same spojrzenia postaci się zmieniły. (np. kształt całej tęczówki, bardziej chuda i podłużna).
Do tego w niektórych odcinkach pojawiają się napisy po japońsku w tle. (Nie jako wypowiedź postaci tylko po prostu obok niej “w powietrzu”).
Gdy postacie się tłuką to są siniaki pod oczami.
Do tego jeszcze to zażenowanie w kształcie trzech kresek pod okiem.
Są też inne wyrazy twarzy: okragłe duże oczy, rozwarta szczęka. No i ząbki z kreskami lub w postaci trójkatów.
Są też pozytywne rzeczy jak bardziej wyraźna kolorystyka anime. Jednakże dużo bardziej pogorszyli tą serie niż by mieli ją poprawić.
Wersje którą wcześniej oglądałem była od Kodansha. Nigdzie jej nie moge znaleźć. Przeszukałem prawie wszystkie mirrory dotyczące tej serii i nie ma. Istnieje tylko poprawiona wersja od FUNimation.
Gdy zauważyłem gwałtowną zmiane w tej serii anime to zacząłem przeglądać “Google Grafike” na jej temat. Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to piątka bizmesmenów przedstawiają głównych bohaterów.
Zawsze wpisując hasło “Fairy Tail” do “Google Grafika” widziałem albo ich znak Gildii (Czerwony)
albo zwyczajne zdjęcia przedstawiające bohaterów serii.
Teraz widzę albo czarny znak Fairy Tail lub rzadziej pomarańczowy ich symbol.
Nazwa “Fairy Tail” ma teraz czarny znak gildii i pętle nad “T”.
Ichiya z Blue Pegasus, jedna z postaci Fairy Tail nie raz podczas serii prezentuje znak Szatana, Rogatą Dłoń.
Na wikipedii “Fairy Tail” jest napisane o klątwie “Ankhseram”.
"Ankh" - Egipski Symbol Życia.
"Seram" - tłumaczenie z Malaskiego “Horror”.
Wracając do nazwy “Fairy Tail” to mamy nad “T” pętle przez co ta litera jest identyczna z symbolem egipskim “Ankh”.

Z Internetu możemy się dowiedzieć o teorii spiskowej że grupa wpływowych ludzi chce podporządkować sobie cały świat. Według teorii spiskowej został im tylko ostatni kontynent - Azja.
Te wpływowe osoby według tych teorii to Rockfellerowie (Ameryka) i Rotschildowie (Europa). Należy też wspomnieć o Masonerii, wyznawcach Szatana którzy chcą sobie podporządkować całą ludzkość.
Według ich piramidy na samym szczycie są oni jako najbardziej wpływowa elita świata. Potem są korporacje itd.
MY jesteśmy na jej samym dole jako niewolnicy,śmiecie.
Możemy kupić co chcemy. Jednak są to produkty najwyższej możliwej jakości przeznaczone dla osób które są fundamentem budujących nowy porządek świata. (Idealny świat). W końcu na świecie jest aż 8 mld ludzi. To liczba której by się nie dało opanować bez odpowiednich środków.
Według Masonerii wszyscy niewolnicy są podporządkowani Szatanowi i firmy pokazują jego symbole wszędzie - Muzyka,filmy. Poprzez prezentowanie Szatana w mediach zaczynamy sobie uświadamiać mimo zdrowego rozsądku, że on jest na topie. Przywódca najgorszych.
Jak wiadomo dla ludzi demony nie są niczym niczym dobrym. Zawsze powodują problemy, szczególnie wiara w nie. Człowiek wierzący w lepszy świat najczęściej wyznawał Jezusa, który jest znaną postacią na całym świecie. Masoneria nie wierzy w niego. Są to ludzie przepełnieni bólem, którzy spotkali na swej drodze wiele okropności. Jezus nigdy nie pomógł i tego się trzymają. Oni wierzą w demony w tym nie w Szatana tylko według ich wiary w Horusa, który jest wiarą globalnej elity. Horus jest jedynym bogiem prezentującym życie i dobro nie licząc Chrystusa. Dlatego wiarą Masonerii nie jest Jezus Chrystus, osoba która ich porzuciła i skazała na wieczne potępienie tylko Horus wędrowny ptak najbardziej upodobniony do Nazarejczyka.
Masonerii symbolem i boga Horusa jest znak “Ankh”, który widzimy w bajce Fairy Tail.

Ze strony Youtube także wraz z rozpoczęciem roku 2017 zniknęły różne treści odnośnie tego anime.
Albo je zablokowano ze względu na region (Kraj) albo całkowicie usunięto.
Oczywiście takie wstępy (Openingi) to przywrócono jednakże na innych kanałach Youtube.

Zdjęcia Fairy Tail:
**Reversiond%20by%20FUNimation **
"Angielska renowacja przez FUNimation Entertainment"
**Zdj%C4%99cie%20Lucy **
"Renowacja przez FUNimation - FUN znaczy “śmieszne”, to zdjęcie nie jest śmieszne bardziej obrzydliwe"
**

**
"Nieźle się Lucy złości. I te ząbki :D"
** **
"Lucy to ma talent. Tak otworzyć usta. Ktoś z was tak potrafi :D ?"
** **
"Ahh…Ichiya…Twoja rogata dłoń wręcz błyszczy!"
** **
"To zdjęcie przedstawiające Natsu z wersji FUNimation (Bluray)."
** **
"A oto Natsu z odtwarzaczy Online! Natsu bolą cie oczy?"
** **
"A tutaj mamy Graya i Natsu! Tak są wkurzeni na siebie że aż ich aura promieniuje!"
** **
"O! Znowu Gray i Natsu! Tym razem z odtwarzaczy Online! Natsu jest tak wkurzony że aż widać jego zęby! A Gray to ma otwarte usta! A przecież na zdjęciu wcześniej miał zamknięte !"