Poszukuję opinii

Hej, zacząłem pracę nad własną light novelką. Jest to typowa opowieść o reinkarnacji w innym świecie. Mam w planie skupić się mocno na niezwykłych charakterach głównych postaci. Akcja dzieje się w świecie, którego historia zawiera wiele nawiązań do historii Europy. Głównym bohaterem jest chłopak, który jest cyniczny i lekko arogancki, lecz kiedy trzeba to potrafi się zachować. To jest moja pierwsza taka praca, dlatego mam nadzieję na dużo opinii i krytyki, żeby wiedzieć jakie błędy popełniam. Na chwilę obecną mam dopiero 5 rozdziałów. Rozdziały znajdziecie pod linkiem poniżej
https://drive.google.com/open?id=16_XbHzMrXR9GaNQ-LNPaE5tVpO_s4bNk
Jeśli ktoś się tym rzeczywiście zainteresuję, to podam więcej szczegółów.
Z góry dziękuję.

Jak dla mnie większość sytuacji mało opisanych. Trochę wygląda to jak streszczenia rozdziałów z konwersacjami. Może zbyt szybko śpieszysz się z wydarzeniami. Przynajmniej to dla mne tak wygląda. Rozdział 1 jako wstęp nawet ok.

2lajki

Może to wszystko przez to że jako autor masz już swoje wyobrażenie jak wygląda świat i co bdzie się działo. Ja nie :frowning:

W planach mam rzeczywiście bardziej się skupić na późniejszych wydarzeniach. Mi też się wydawało, że akcję zbyt popędzam, ale nie byłem pewny, jak bardzo to jest widoczne. Popracuję w takim razie jeszcze nad tymi pierwszymi rozdziałami. Dzięki za pomoc!

Przerobiłem trochę rozdział drugi, więc w wolnym czasie możesz przejrzeć. Chciałbym wiedzieć, czy idę w dobrym kierunku i czy powinienem dodać jeszcze więcej treści