Poszukuję programów

Mam sprawę ziąki.
Na pewno ktoś z was zna jakiś dobry i prosty w obsłudze program do obróbki filmu ;_;
To pierwsza sprawa… następna to… również jakiś program, ale do tworzenia animacji…
Jakieś propozycje? :D

Zareklamuje pinnacle studio prosty program i dający fajne efekty przy mniejszej pracy
Do animacji adobe afther effects

Jeśli chodzi o renderowanie i obróbkę filmów to mam w tym 2 letnie doświadczenie więc wal do mnie (Destro może potwierdzić xD ). Z programów do obróbki polecam Camtasia Studio lub Sony Vegas lub Adobre Premiere a do animacji adobe after effects

A co chcesz Coco robić takim programem? W sensie jakoś więcej informacji niż obróbka filmu? :P

sama jeszcze nie wiem… xD

W zależności od wymagań Adobre Premiere, Sony Vegas, Pinnacle Video Spin.
Co do animacji to już zależy, zaczynając od Adobe Flash CS4, Anime Studio albo jakiś prostszy np Swish Max 4.

Ja używam movie studio platinium suite, nie jest jakieś mega drogie, znacznie tańsze od sony vegas, a dla początkujących dobre, no i z tej samej firmy, wiec jakbys chciala na lepsze przejsc to duzej zmiany w interfejsie chyba nie ma. teraz do 13 platinium suite dostajesz jeszcze program do tworzenia muzyki i jakies inne bajery jak dodatkowe efekty czy pliki dzwiekowe. ja mam 12, jak bedzie troche wiecej kasy to zrobie upgrade (jest znacznie tanszy niz kupowanie nowej wersji) do 13.

jakbyś byla ciekawa jak to wyglada to tutaj masz stronkę z większa iloscia tutoriali.

http://www.moviestudiozen.com/free-tutorials/sony-movie-studio-platinum