Poszukuje tytułu tego anime

Dam krótki opis bez ładu i składu ,ponieważ dawno ogladałem a może wyszło wiecej sezonow. No coż czas na wskazówki moje. Pewien młody uczen ktory przybył do akademi , posiadał moc na 5min przez początkowych kilka odcinkow, poznał jakąś ksieżniczkę ktorej wypadła nie wiem ,chusteczka wiem ze ta chustka miala znaczenie dla niej bo pochodziła z sierocinca(gosciu dowie sie o tym pozniej),miedzy nimi byla walka poniewaz zobaczyl ją skąpo ubraną lecz po walce wisiała mu i tak przysługe(chustkę), i za tą przyszługe on prosił ją by oprowadziła go po szkole,co dalej…ten nowy uczen ,chlopak , mial siostre ktory na wstepie wydawala sie ze zgineła, jego siostra nałozyła na swojego brata jakies okowy by zablokowac jego moc ,stad tylko na 5 min mogl ja uruchamiac a po 5 minutach okowy wracaly i czul bol jak nigdy. Wiem ze jego miecz sam go wybrał , bo dzierzyla go jego siostra,jego nazwa kurde…coś chyba na “s” miecz byl koloru fiolotewego lub jego aura taka byla,jedna chyba z najgrozniejszych broni,wiem ze byly turnieje 2v2 oni go ogolnie wygrali. Wokul tego chlopaka to chyba same dziewczyny sie ocieraly. Taak napewno same dziewczyny , jego chyba najblizsza przyjaciolka miala ojca ktory produkowal dziwna bron, jak na taką drobną dziewczyny to niezłe bronie miała(duże) , wygladały na stare,niestabilne. Ogolnie pamietam cos z ostatniego pojedynku w ktorym on i ksiezniczka wygraly wtedy turniej. Gosciowi udalo sie odblokowac moc na dluzej niz 5minut ,chyba wspomnial nawet ze do godziny czasu mogl jej uzywac,walczyli przeciwko SI. WIem ze ta ksieznika miala spore ziemie,miala brata ale roznili sie od siebie. Byla tez dziewczyna ktora wladala mieczem jak nikt inny, no coz wiecej nie bede sie rozpisywal bo to jak mowie wszystko wyrwane z tego anime a za cholere nie pamietam ani imion potaci a ni samego tytulu anime,czekam na waszą pomoc.
Z góry dziękuje.

Witam,
Już po przeczytaniu paru linijek mogę ci powiedzieć że chodzi ci najprawdopodobniej o Gakusen Toshi Asterisk mam nadzieje że pomogłem :smiley:

yep to jest to :) dziekuje za pomoc

Spoczko nie ma za co jak to mawiają zawsze do usług ;)