Powitanie Ichikuna

Imię: Dariusz
Lat: 17 ( od 17.01 - 18 lat)
Pochodzenie: Zachodniopomorskie
Ulubione anime:

Gate: Jieitai Kanochi nite, Kaku Tatakaeri, Asobi ni Iku yo!, Area 88, IS: Infinite Stratos (Houuuki!), D-Frag!(Takao!), Date A Live(Tohka!),
Muv-Luv Alternative: Total Eclipse, Gundamy, Macross, Kyoukaisenjou no Horizon, One Punch Man, Tengen Toppa Gurren Lagann
Robotics;Notes, Neon Genesis Evangelion, Kuusen Madoushi Kouhosei no Kyoukan (Leeeecty!)

Ulubiony gatunek muzyczny: Rock, Metal, Electronika
Zainteresowania: Anime & Manga, Programowanie, Roboty, Gry Komputerowe!

Ulubione gry komputerowe: CS:GO, Civilization V, Team Fortress 2, Ace Combat, Metal Slug, Chivalry: Medieval Warfare, World of Warships (Tylko japońskie okręty!)

Lubi: Oppai!, dobre jedzenie, doborowe towarzystwo, roboty, służące i herbatę.

Nie lubi: Mini rozmów podtrzymujących rozmowę, loli, magii, kawy, energetyków.

Skąd dowiedziałeś/aś się o forum Siedzę sobie na haihaiowskim teamspeaku… A tu nagle Idol i Ura mówią coś o jakimś forum.

Hejka!
Rock & Metal <3
Masz może last.fm albo Filmweb? ;)
Czy czytasz? ^^

rock & Metal propsy
Elmo jak u mamy?
co robimy?

Nie i nie.
Z czytaniem… zależy co…

A w gry blizzarda nie gierasz? :-(
No, w każdym bądź razie… Witaj na forum! I zostań z nami dłużej ^.^ A no i ja jestem Eiu… I nie mów Ejri, błagam T.T

A dlaczego tak wgl nie lubisz energetyków? Tylko one dają mi siłę do życia po odstawianu no-lifea całą noc…

Lepiej, kiedy bez nich ma się niezłą siłę do życia, aby codziennie chodzić spać po 2 w nocy i wstawać o 6 xd

Nie gram w gry blizzarda. Lecz kiedyś grało się w Diablo i Warcrafta

Skąd Ty masz tą siłę? T.T Wampirem jesteś i krew pijesz czy jak? =_=
Szkoda że tylko tyle… Hots naprawdę fajny. Wow też. Był. To co z nim teraz zrobili… Gra dla idiotów :-(

Herbata, tym jest moja siła. xd

Tak, to mnie na razie interesuje Overwatch :D

Siema Darku, masz może MAL? Lubisz seriale?

Fajnie, że wbiłeś Darius, z pewnością forum to Ci się spodoba. Mam nadzieję, że pozostaniesz z nami na dłużej i regularnie będziesz odwiedzał czat oraz konferencje.

Miłej zabawy.

A jaką herbatkę pijesz? Lubisz earl greya? I ogólnie fusiaste herbatki?

Bez kofeiny łatwiej się kontroluję energię własnego życia, nie pijąc kofeiny potrzeba 5-6 godzin snu, jednak trudniej wtedy o “przekroczenie granicy wytrzymałości” :D Też nie pijam kofeiny bo później ciężko się żyje bez niej :D
Wielkie propsy za Civ’kę, oznacza to że potrafisz myśleć. Jednak nie uważasz że civka jest trochę za łatwa? Polecam Europa Universalis IV :D
Ogólnie to Witam w naszej rodzince, mam nadzieję że zabawisz tu na dłużej :P

Mala, mam. Później zostanie ujawniony. Civka jest łatwa tylko poniżej poziomu bóstwa :D Europa universalis? Za mało rozległa. Victoria to jest to!

Witaj w naszej forumowej rodzince! :3

Cześć, Dariuszu. Miło mi Ciebie poznać. Powiedz mi, masz już swoją Karolinę? https://www.youtube.com/watch?v=iPv3P43GEXM

Hejo jestem Ayu miło mi poznać. Mam nadzieje, ze ci sie tu spodoba:)
Lubisz boczek ichi?

Caroline, nie udawaj, że mnie nie znasz…

Ayame. Lubię bekon! Ale boczku nie lubię. Salaaaaaami! Salaaaaaami!

Ichikun, ale może chcę poznać cię na nowo, więc nie bądź taki niemiły.
Pozwolę sobie zadać jakieś pytanka.
Czemu nie odpowiedziałeś na wcześniejsze pytania o herbatę?
Słodzisz herbatę czy wolisz gorzką? Jeśli słodzisz to ile łyżeczek?
Sernik czy szarlotka?
Gdybyś musiał wybrać: żyć bez wzroku lub bez słuchu, która opcja według ciebie byłaby lepsza?
Masz zamiar być tutaj aktywnym użytkownikiem czy ograniczysz się tylko do tematu powitalnego i czatu?

Caro brzmisz jak jakiś stalker… Przerażająco =_=

Lubię czasem straszyć ludzi. Każdy ma jakieś swoje dziwne hobby.