Powoli sie nauczę, ale póki co na takowe obrazki byle jakie popaczcie ^^

Rai, ona ma pochyloną głowę, więc nie wygląda mi na za długą…

To akurat długopis, nie miałem cienkopisu - skończył się przy mizore, dlatego tak wyszło :(

Jak dla mnie jej lewe oko jest za nisko i zbyt na zewnątrz twarzy…

Jeśli twarz jest pochylona(czyli przekrzywiona w jedną stronę) to i tak powinna być twarz węższa z tamtej strony.
Jeśli twarz jest przekręcona to prawe oko powinno być węższe i wtedy efekt był by najlepszy :)
Ale to i tak nie zmienia faktu, że fanart bardzo ładny.

Uhm, teraz to widzę… Całe szczęście na pierwszy rzut oka nie widać przerosnietej kości policzkowej.
Największym mailem jest te lewe oko. Za małe i za nisko…

Wysyłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2

Wszystko jest kwestią treningu. Rysuj więcej, a efekty będą coraz lepsze.

Oto wynik 15 minut pogadanki nauczycielki z religii.

mniejwięcej 1m x 2m

Zeszła jedna trzecia ołówka :d

Nam kazali zawsze myć popisane ławki CIFem i szmateczką <3 Czyściutkie były, że aż miło XD

Ja wyszedłem w połowie lekcji i przykryłem to torbą znajomego, żeby nie widziała :d

E tam u nas pamiętali gdzie kto siedzi, wezwali by na innej lekcji, albo jutro nawet XD

Jeszcze cienie by trzeba było dorobić… I troche oczy Lighto mi nie wyszły.

wow egil niezle :D

DAMN!!
Dobrze xD

Ale to nie jest rysowane… robisz jedynie wymalowany lineart, prawda? : o Widzę jakiś gotowy art w warstwie.

Egil, zostałeś odkryty! :D

Okay, skończone.

Tak CoCo, nic innego :p

Nie chce mi się malowac od podstaw, choć to też umiem. Tak jest szybciej, a nie robiłem tego jako fanart, tylko na lekcje ;)

Ach… trzy dni szkoły… Kupiłem sobie nowy zeszyt z kartkami A4 do informatyki, jako, że to nań polazłem. A prawdziwy zeszyt Otaku musi mieć wymalowane postaci z mangi! Jak na razie nie zaczęliśmy nic zapisywać, ale dało mi to sposobność na “rozpoczęcie działalności” Ene w moim zeszycie.
“Przebudzenie” na wewnętrznej stronie okładki:
http://files.tinypic.pl/i/00572/6q95ymdigpjv.jpg

No a tu miłe przywitanie przy otwarciu zeszytu:
http://files.tinypic.pl/i/00572/xrq813knyuzv.jpg

Wiem, że na środku widnieje złamana linia, ale nie wiem jak połączyć ze sobą dwa skany w taki sposób, aby ją zniwelować kompletnie…

Nie uwierzę że to Egil rusuje dopóki nie nagra filmiku

C o w tym dziwnego…
Pamiętaj, że ja twego od podstaw nie rysuje: Paczam na jakiś obrazek i paczając na niego, rysuje na swojej kartencji :3

Dokładnie, u mnie to samo :)

Egil ja tez tak rysuje, dlatego chce zebys nagrał filmik jak to robisz, inaczej nie uwierze ze to twoje ;D

Jakby to ladnie w gimpie obrobić, niezła byłaby tapetka :D