Poznam kogoś :)

Hej, chętnie bym kogoś poznała. Pierwszy raz weszłam na tego typu forum. Osobiście mam 15 lat (może to za mało) i szukam jakichś internetowych znajomych. Na chwilę obecną moją ulubioną serią jest Jojo’s Bizzare Adventure, więc jeśli ktoś też faworyzuje tą serię i jest samotny to może do mnie napisać :)
Moje inne ulubione tytuły to m.in. Monster, One Punch Man, Code Geass, Death Note, ale najwięcej czasu poświęcam dla Jojo

Hejo. Tak się składa, że oglądałem wszystkie wymienione przez ciebie anime, więc możesz śmiało pisać o czym chcesz z ich zakresu, raczej będę wiedział o co chodzi. JoJo hmmm? Widziałaś już wszystkie części? Nie chciałbym przypadkiem zaspoilerować…

Hej. Miło mi, że odpisałeś na ten post. Myślałam, że nikt już nie zagląda na te forum. Chciałbyś popisać gdzieś tutaj czy np. na Discordzie? Widziałam wszystkie części które zostały już zanimowane, pominęłam Stone Ocean dla Steel Ball Run, ale przeczytałam kilka chapterów części 6 i widziałam mnóstwo spoilerów. Chciałam do niej wrócić, ale strona na której zaczęłam czytać jest tymczasowo zablokowana :/ co do JoJoliona to nie ruszałam go w ogóle i kojarzę tylko postacie.

Ahh znam ten ból. Sam przez lata odwiedzałem manga stream, aż pewnego dnia przyczepili się o prawa autorskie i zamknęli stronę :pensive: Apropo Jojo to ja również oglądałem wszystko od Phantom Blood do Vento Aureo, lecz nic poza tym. Z początku byłem trochę niechętny co do piątej części, ale z upływem czasu przekonałem się, pomimo ekscentrycznych charakterów i krzykliwych kolorów. Podziwiam postaci za to, że są takie poważne i opanowane pomimo dziwactw, które się wokół nich dzieją. Tak Jojo w istocie jest osobliwe :upside_down_face: Chętnie bym jeszcze popisał jeśli masz ochotę. Niedawno założyłem konto na Discordzie, więc można tam.

Pewnie, moja nazwa to Martyna#9321
Zaczekam aż dodasz :smile: