Pręgierz? Lista zbanowanych

A więc podczas rozmów na czacie wyszliśmy z inicjatywą aby publicznie została ukazana lista osób zbanowanych i obok powód dlaczego została zbanowana. Przydałaby się taka lista po to aby przestrzec innych przed robieniem tych rzeczy. Pozdrawiam w swoim imieniu i osób które ten pomysł podrzuciły Kiyama :>

Nie każy tak sądzi że to dobry pomysł iż mogły by być gównoburze zrobione od osób zbanowanych. Pomyślcie jeśli napisze mod/admin powód bana a ktoś się będzie upierać że to niesprawiedliwe i nie będzie tak tego chciał zostawić? Znowu się zacznie wykłócać :I

Regulamin i zawarte w nim kary są po to by przestrzegać użytkowników przed popełnianiem występków. Osobiście nie widzę sensu w powstaniu takiej listy.

Też nie widzę sensu. Uważam również, że publiczne podawanie powodów banów byłoby jak piętnowanie użytkowników. Dlatego będę przeciwko temu pomysłowi.

No dokładnie, a modzi i admini mają robić dowody banów więc jak zbanowany będzie chciał zobaczyć ten dowód i będzie cwaniakować że nic ne było to zawsze można ten screen/kopię archiwum pokazać :I

Hah, a to może od razu wam dać dostęp do panelu moderatora? Tam są i bany i ostrzeżenie i wszystko XD

Ale serio? Nie wystarczy wam po prostu spytać się czemu ktoś zbanowany a nie by listy robić od razu XD
Mam nadzieje że ten temat nie zrobi kolejnej gównoburzy XD

Powód jest pokazywany w profilu, to powinno wystarczyć.

Hahahaha i Kiyama zgaszony przez Domena XD
Dobrze Domen!

Bardzo dobrze Domen xd
Wiedziałem że z tego nic nie będzie xd

Zgadzam się z argumentacją Mrocznej. Wystarczy, że sam banowany wie za co dostaje karę. Z resztą, jak się ludzie pytają za co dla kogoś ban to się mówi. Nie twórzmy sztuki dla sztuki.

Pomysł odrzucony.

Też jestem przeciw, ale tak poza tym, jak zobaczyć powód czyjegoś bana domiś? Z tego co wiem normalni i magiczni użytkownicy tego nie widzą.