Priwiet

Dzień Dobry Wieczór, jestem Artur i mam 17 lat. Zostałem zmuszony do uczęszczania do technikum informatycznego, choć interesuję się historią. Lubię serię Higurashi no naku koro ni i Re:zero.

Cześć Artur! Skąd jesteś??

Jestem z Krakowa, chociaż z powodów więzów rodzinnych, jestem bardzo przywiązany do Wiednia

Nigdy nie byłam w Wiedniu :c
Jakiej muzyki słuchasz??

Słucham muzyki klasycznej, zwłaszcza Beethovena i Liszta. Sam też uczę się grać na keyboardzie i skrzypcach

To świetnie!

W sumie szkoła średnia w późniejszym życiu mało przydatne, to się nie załamuj kierunkiem. Ważne żebyś mógł sam studia wybrać.

Bardziej mi szkoda zmarnowanego roku. Mam już mniej więcej plany na przyszłość i wolałbym studiować filologię i stosunki międzynarodowe

Oo, Re:zero :open_mouth: Też Bardzo lubię, chociaż zaczęłam niedawno to oglądać :kissing:
Jakie jest twoje ulubione jedzonko? :smiley:

Wszystko z majonezem

Ooo, szanuję! Majonez jest genialny :smiley:

Grałeś w Higurashi czy oglądasz anime? :slight_smile:
Którą dziewczynę z Re;Zero najbardziej lubisz? :stuck_out_tongue:

Pierwsze anime oglądnąłem, potem mangę, a kiedy próbowałem zabrać się za cracka z gry, to dopadło mnie poczucie winy i uznałem, że wolę kupić.
Należę do tej zdecydowanej mniejszości, która najbardziej lubi Emilię

1lajk

Też piraciłem ale później kupiłem :smile: i w jakiej formie najbardziej seria Ci się podoba? :open_mouth:
Co do gry to polecam pobrać sobie PlayStation 3 patch’a :slightly_smiling_face: postacie na głos mówią, graficznie dużo ładniej jest (16:9 1080p, nowe ładniejsze tła, dodatkowe obrazki przy scenkach), tekst jest lepiej wyświetlany, na początku gry jest intro filmik itd itp :slight_smile:

Tak, Emilia best girl! :laughing: dam lajka za to :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ciężko powiedzieć jaka jest najlepsza forma. Anime i manga dają według mnie kompletnie inne odczucia. Z mangą jedyny mam problem, że rysowało kilku artystów. Za to anime czasami było ciężkie do zrozumienia, z powodu zmiany kolejności rozdziałów

Cześć i czołem kluchy z rosołem

1lajk