Projekt OPPAI

Pewnie część z Was już wie ale dla tych co nie wiedzą to pracuję nad pewnym projektem.
Projekt ten zwie się OPPAI, będzie to strona imageboardowa (coś ala 9gag ale związany z tematyką forum).

Prace trwają ale aktualnie otwieram zamkniętą betę.

Kto chcę wziąć udział i pomóc mi w stworzeniu ciekawego serwisu, proszę zgłaszać się w tym wątku.

Zgłaszam się

Imię: Kacper
Waga: 150kg
Wzrost: 120cm

heh
Ja też się zgłaszam ;>

Jeśli do czegoś się przydam, postaram się pomóc, pisz jak coś.

Coś ala ta strona http://nyanyan.it/ ?

Mniej więcej.

Można błędów poszukać, jak będzie czas, więc też się piszę :D

Ja też zawsze mogę pomóc :P

Jak jako laik będę mógł pomóc to mnie też zapisz :)

Projekt od początku mnie interesował, więc również chętnie pomogę na tyle ile będę mógł.

Proponowałbym już zamknąć zapisy do tej “zamkniętej” bety bo zaraz z zamkniętej będziemy mieli otwartą XD

W sumie myślę, że teraz mamy idealną ilość ludzi do testowania, bo wiadomo, że każdy ma czas w wyznaczonych godzinach na to by zająć się jakimiś swoimi obowiązkami związanymi z testami ^^

Wy już nie decydujcie kiedy zamknąć zapisy.

Powinny być do tego jakieś eliminacje.

Ja się również zgłaszam do tego :D
Mam dobry gust jeśli chodzi o 3D w 2D

Nie decydujemy, a wyrażamy swoją opinię, miło, że chcesz pomóc, ale też chodzi o to by dostępu do wersji beta nie miało całe forum, bo pewnie 99% ludzi nic nie będzie tam robiła. Ja wieczorami po robocie zaglądać będę z pewnością. Wiele czasu, niestety, nie mam, ale postaram się pomóc na tyle na ile bd w stanie.

W sumie też mogę się zapisać do bety ale czy się dostanę zadecyduje administracja.

Aktualnie starczy nam testerów, może za jakiś czas będzie kolejna fala dostępu.