Propozycja kilku zmian od Niko

1. Opcja singiel/w związku na profilu
    to tak w związku z komentarzem od Plazmy dla Eiu XD Dzięki temu nikt nie będzie podrywał nikogo zajętego czy coś!

2. Ranking top 5 osiągnięć z boku
    Bo jestem pierwsza w rankingu, a nikt tego nie widzi ;----; no i może też jak wszyscy to będą ciągle widzieć to lepiej to będzie działać ;P

3. Kilka osiągnięć specjalnych!
    Takie różne randomowe, jakaś kupa, złoty dildos czy coś, żeby było śmiesznie :3

4. Nikorin na moderatora
    bo dlaczego nie? :3

No właśnie XD w sumie dziwi, ze Nikoś jest zwykłym userem tu. Ja chyba popieram wszystkie no ale to nie mi popierać XDD

1. A potem wymóg swojej prawdziwej fotki na profilowe? A może powiadomienia z aktywności znajomych? :P

2. +1

3. Złoty Dildos za pokonanie Pokemon Uncenzored? XD

4. Meh, why not

Ejej Nyan, Ty tu głównie na pbfa przyszedłeś tak mi sie wydaje? XD

Złoty Dildos to zawsze Niko chciała XD

Albo diamentowy…

Przecież po to jest to forum :P

1. Nie wiem po co to komu ale okej. Niech będzie, że spoko.

2. Przydało by się

3. Tak przydało by się więcej osiągnięć.

4. Zaraz na tym forum będą sami moderatorzy -.-

Ło matko ja mam diament w osiągnięciach 5k postów, szkoda że tego w statach nie widać XD

“złoty dildos czy coś, żeby było śmiesznie :3” jestem zaNiko na modelatora?
jeśli nie dajesz warób bez powodu to spoko

1. Jak dla mnie spoko :)

2. Można by było zrobić coś dla jaj np za poleconych userów

3. Jak dla mnie spoko ;3

W sumie to jestem za wszystkim z powyższych ^^ Trochę już modów co prawda mamy ale Niko jest spoko i myślę że w tej roli by się sprawdziła :D

Ehm ehm… A jakiś admin może nam powie czy aprobuje?

a ja bym zmienił czat, bo ten jest słaby(kocha się w innym czacie autorskieo pomysłu i wykonania, a tu przyszedł tylko dla pbf i Ariki. )

Oh czuję się zaszczycona Plazma :D

Tylko na PBF a jeszcze KP nie złożył XD

Koniec na razie dyskusji i spamu wszystkie propozycje zostaną rozpatrzone przez Czerwonych :)