Prośba o opinię / krytykę

Witam wszystkich.

Piszę tego posta z prośbą do Was, drodzy miłośnicy anime.

Wraz z kolegą otworzyliśmy kanał na YouTube. Od razu spieszę z informacją, że nie prosimy o subskrypcje, łapki ani odsłony lecz jedynie o garść konstruktywnej krytyki. Kanał ma nazwę “sequencebridge”.

YT link: https://www.youtube.com/channel/UCS_MLcDsLlCwSdsYP0rwjzw

Jeśli możecie rzucić okiem na nasze filmiki I dać znać (w komentarzach, na forum, na privie, jakkolwiek) co sądzicie o formule, kontencie, jakości kanału. Każda opinia ma dla nas znaczenie. Co więcej dla tych którzy z jakiegokolwiek powodu nie chca klikać na czyjeś filmiki, prosimy chociaż o opinie na temat thumbnaili I tytułów a nawet loga kanału.

Wszystkie informacje są dla nas cenne. Niestety ciężko jest w dzisiejszych czasach trafić dokładnie do wybranego grona widzów, tym bardziej że algorytmy youtube są dla nas cały czas zagadką.

Z góry dziękuję za wszelkie opinie I sugestie.

Player 1
-SEQUENCEBRIDGE-

Fajnie się Was Panowie słucha :smile: Wincyj!

1polubienie

Wielkie dzięki za miłe słowa. W przyszłości będziemy się starali o poprawę audio i mniej chaotyczne prowadzenie dialogów.

Tu gdzie mieszkamy nie mamy za bardzo z kim dzielić się naszą pasją do anime i Japonii a czasami człowiek musi się komuś wygadać.

Pozdrawiamy

Co możecie zrobić na już to prosta korekcja dźwięku. Chociażby darmowy Audacity ma podstawowe filtry pozwalające na kompresje i normalizacje audio i w ciągu paru minut można znacząco poprawić jego jakość. (Wstawka z Link Start to już w ogóle zakłuła mnie w uszy :()

Co do treści to faktycznie trochę chaosu jest w tym dialogu, skaczecie od jednego tematu do drugiego. Fajnie, że zestawiacie poglądy 2 osób, dużo mówicie o fabule i sporo jest subiektywnej oceny ale zabrakło mi odniesienia do innych aspektów samej animacji - grafiki, muzyki, ogólnego nastroju, reżyserii itd.

1polubienie

Po pierwsze dzięki za sugestie.

Audacity już zainstalowane, będziemy ogarniać. Co do reszty, masz całkowitą rację, zdecydowanie brakuje tego o czym wspomniałeś.

Przy następnej okazji poprawimy co się da.

Jeszcze raz wielkie dzięki i pozdrawiamy!

1polubienie