Proteo Wita

Na imię mi Paweł, rocznikowo mam 18 lat i mieszkam na Śląsku niedaleko Katowic. Oczywiście lubię animce, najbardziej SAO, Magi oraz Ao no Exorcist. Z gier to mmo, rpg i przygodówki. Lubię też seriale animowane i aktorskie oraz filmy i książki, głównie z gatunku fantasy, ale nie tylko. Aktualnie mam fazę na serial “Orange is the new Black”. Muzyka to w zasadzie wszystko, ale głównie gotyk i rock industrialny, chociaż ostatnio lubię sobie posłuchać różnych soundtracków. Ze sportu to tylko pływanie, jazda na rowerze i narty. Uwielbiam soki gruszkowe i mandarynkowe. I koktajl bananowy. Na stronę trafiłem z waszego fp o SAO. To chyba wszystko. Jeśli macie jakieś pytania to zapraszam ?

Miło Cię poznać drogi Pawle :)
Soki gruszkowe najlepsze ^^
Jak ci się podobało SAO ? W jakie mmo grywasz ?

Witam Cię serdecznie na naszym forum, baw się tu dobrze!
Lubisz rowerek? Masz za to plusik, osobiście też uwielbiam.
Jakie są Twoje ulubione seriale animowane; filmy; książki?

1. Minrae: Sama akcja w SAO była świetna, choć trochę za krótko trwała. Mogliby przyciąć trochę Alfheim i zostawić więcej dla pierwszej gry. Wciąż mam nadzieję, że zekranizują to całe Progressive, choć Alicization/Underworld ma dużo tomików, więc raczej nie prędko znów ujrzymy sao ;-) W mmo to grałem wiele, w podstawówce zaczynałem z metin2, później przeszedłem przez, Wizard 101, 4 story, Rappelz, Shaiya, Aion, Neverwinter i aktualnie jestem na The Elder Scrolls Online. Miało to kiedyś abonament, który na szczęście znieśli i teraz jest b2p.
  2. Mroczna: Film to Atlas Chmur, Iluzja, Obecniść, Kwiat Pustyni, a z tych “Marvelowskich” to tylko Iron Man i Avangers. Z książek to zdecydowanie seria “Tron Szarych Wilków” od Cindy Williams Chimy, “Droga Cienia” Brenta Weeksa i “Gildia Magów” Trudi Canavan. Choć lubię też Dana Browna i jego dzieła. Seriale/filmy animowane to Shrek, Time Jam, Code Lyoko i Miraculous Ladybug.

No witaj paweł :)
lubisz wędzonki?
A jak grasz w WoW’a to pewno parę ludzi się zaraz doczepi bo też grają :p
Ja tam wolę akurat soki z pomarańczy albo po prostu z marchewek :p Oczywiście takie zrobione przeze mnie :p

1. Wędzonki? Jak najbardziej. Choć po przerobieniu lekcji o pasożytach zaczynam je trochę ograniczać.
  2. WoW jest fajną grą, ma bardzo rozbudowany świat, ale odstrasza mnie polityka Blizzarda. Najpierw trzeba zapłacić za podstawkę, później co miesiąc bulić abonament. Wprawdzie nie jest to majątek, ale przez parę miesięcy się uzbiera. No i jeszcze DLC nie są wliczone w abonament, tylko trzeba kupować osobno. Ja jednak jestem fanem systemu B2P :-) Btw. Masz świetną sygnaturę :-D

Siemanko jestem Ayu i miło mi Cię powitać na naszym forum!
Gwarantuję, że Ci się tutaj spodoba

Lubisz muzykę klasyczną? A co z muzyką filmową lub soundtrackami z gier
Lubisz boczek?

Wpadaj na czat, tam się zazwyczaj zbieramy :>

1. Soundtracki lubię wszystkie począwszy na filmach, przez anime i na grach kończąc. Z klasycznej to tylko Wagner.
  2. Boczku nie lubię, smalcu też :-)

Cześć Proteo, miło poznać :) Co do sygny kiklorsa to sam do teraz nie wiem czy on robi sobie z innych jaja, czy ma wyłączone sygnaturki i nie widzi tego, że ktoś go strollował :D Zapraszam na chat - serce naszego forum, najłatwiej poznać się tam z ludźmi :P
Kontrolka - grasz na jakimś instrumencie?
Wow global? na jakim realmie? pytam z ciekawości, bo sam nie gram już na WoD zanim Legionu nie wypuszczą :P

Hej. Na instrumencie żadnym nie gram. Kręciła mnie kiedyś perkusja, ale nie mam warunków w domu, by to trenować. Sąsiedzi by nie wytrzymali, o domownikach nie wspominając. Chyba nie napisałem do końca jasno, ale w WoWa nie gram przez abonament. Choć może kiedyś… Bo gra jest całkiem niezła.

Cześć witam na forum, sam też mam tu konto od niedawna. :)
Po awatarze widzę że jesteś fanem Miraculum: Biedronka i Czarny Kot. Zgadza się? Obrazisz się jeśli Ci powiem, że Miraculum to jedna z najgorszych animacji jakie widziałem? :3 Lubisz jeszcze jakieś inne serie z Disney Channel? Lubisz kreskówki dla dzieci np te z Nickelodeon albo CN?

Nie, lubię u ludzi szczerość :-) Z Disney to tylko to, ale co do animacji się nie zgodzę, grafika postaci jest bardzo dobra, choć efekty specjalne takie sobie. Jak na serial z brakiem chronologicznej fabuły, to nie jest taki zły ;-) Z bajek to lubię jeszcze Code Lyoko za wszystko, Time Jam za wszystko i Winx Club za fenomenalną grafikę 2D, choć o fabule i poziomie serialu się nie wypowiem, bo jest poniżej wszelkiej krytyki, to jednak grafika jest niesamowita, szczególnie w sezonie 7 przy ich transformacji Tynix.

Witam Cię serdecznie na forum!
Jako, że to bardzo rzadkie kiedykolwiek witam kogoś na forum to czuj się zaszczycony XDD
Ze względu na Chat Noira z Twojego avka odrazu tutaj weszłam <3
Moje pytania dla Ciebie:
1.Jakiego rodzaju buty nosisz?
2.Ulubiony kolor?
3.Gdybyś był owocem to jakim?
4.Lubisz koty?
5.Co sądzisz o czekoladzie?
No to narazie tyle mam nadzieję, że się u nas zadomowisz! <3

Siemaneczkoooooo

Lubisz masło i placki?

Co Ci się kojarzy z czerwoną cegłą?

Witaj Pawle, mam szczerą nadzieję, że miło będziesz bawił się na forum, jest naprawdę fajnym miejscem, w którym można poznać wiele interesujących osób. Do zobaczenia na czacie :)

1. Kiicia- czuję się zaszczycony ^^ Też uwielbiam ten serial i czekam na anime. Rodzaj butów? Aktualnie glany, bo jest zimno. Ale nie jestem metalem. Kolor: zielony i błękitny, ew. fiolet i czarny. Owoc? Pomidor( wbrew powszechnemu przekonaniu, w systematyce jest zaliczany do owoców), ew. Mandarynka. Koty lubię, ale póki mieszkam z rodzicami, to nie mogę mieć. Musi mi wystarczyć gadająca papuga xD Lubię czekoladę, szczególnie białą, choć to nie jest prawdziwa czekolada, tylko sproszkowane mleko…
  2. TroLoL- placki ziemniaczane lubię, ale racuchów już nie. Z czerwoną cegłą kojarzy mi się: mur, szkoła i nauczycielka chemii.
  3. Bysters- dzięki :-)

Kurczę duży plus za glany! Uwielbiam na nie patrzeć <3
Lel widzę, że mam do czynienia z bardzo inteligentnym rozmówcą XD Takie ciekawostki to pewnie na porządku dziennym co?
Jeszcze chciałam się dowiedzieć:

1. czy masz jakieś nałogi?
    2.twoje pierwsze anime?
    3skąd dowiedziałeś się o forum?
    4.Czy oglądasz coś po za orange is the new black? :D

Kiicia- nałogi- jestem uzależniony od soków, internetu, facebooka i animców. Nie jestem inteligentny, po prostu jestem na biol-chemie i mam o tym na lekcjach xD Pierwszym anime był Shaman King, albo Pokemony na Jetixie. O forum dowiedziałem się z waszego fp o SAO. Tak oglądałem, to był tylko przykład xD Nie wymienię ci wszystkiego, ale American Horror Story, Sherlock, Doktor Who, The Hundred, Salem WGN America, zabieram się też za Scream Queens i Once Upon a Time, które mi poleciła koleżanka.

Hej podrywaczu :3
Brałabym jak reksio szynkę ^^
Synu- dzięki Tobie właśnie aktywowałam gg 24695520
niestety moim nr gg nie jest 1234567890 :(
Cyferka pozdrawia ^^

Mrrrrrau… Świetnie ^^ Mam nadzieję na jakieś pogaduchy z Tobą w niedalekiej przyszłości. W zasadzie nie lubię gg, ale na innym forum mnie zmusili, więc musiałem założyć ;-)