Przebudowa działu anime - Prefiksy

Witajcie, jak wiecie przebudowujemy dział anime. Aktualnie mamy rozkmine pod jakim kontem dodawać prefixy w tym dziale…

Ja wymyśliłem aby anime było podzielone na sezony.

AOi wymyślił aby było to prefixy z głównym gatunkiem (Akcja czy tam Ecchi) tylko, że prefix możemy dodać tylko jeden.

Co jest lepsze? - Dodaję ankietę. - NIEAKTUALNE

Liczę na szybkie odpowiedzi aby ten dział jak najszybciej mógł być oficjalnie widoczny.

nie widać obrazka

proponuje [sezon][gatunek][tytuł]

@Ninja, Domen napisał że można wybrać tylko jeden prefix :D

Jeżeli miałbym wybierać to bym wybrał pomysł Ao, gdyż prędzej ludzie szukają anime danego gatunku niż anime z jakiegoś konkretnego sezonu :)

Wystarczy kliknąć na niego. Aktualnie nie znam sposobu aby dodać kilka prefixów i to jest problem.

czym jest prefix tak dokładnie? fragmentem nazwy?

Prefix to są te kwadraciki z sezonem.

#Jednak jest szansa na większą ilość prefixów!

To może się udać.

pisałem, że obrazek nie działczy

mój link może zadziała :P http://screenshooter.net/6406364/ygxwvtn

coś takiego… to nie ma sensu sezonami xD
co komu po sezonie ?

właśnie dlatego, opcja Ao jest wygodniejsza :) bo lepiej znać gatunek niż sezon jakiegoś anime ;)

W sumie jest to chyba tylko żeby ładnie wyglądało bo wg mnie raczej nikt nie będzie tego potrzebował. W sumie dla mnie może to zostać z powodu który już podałem ;P

Ohh udało się! Po ponad godzinie szukania i konfigurowania, znalazłem!

O uwierzcie mi to się przyda, w połączeniu z ulepszoną wyszukiwarką to będzie bomba!

http://snag.gy/jlTj9.jpg

Idę spać, jutro będę ogarniał sprawę :D

a jak np anime ma z 5 gatunków że tak powiem, to co? Pół tematu będą same prefixy?

daje się główny xD

Wyniki dzisiejszej porannej pracy:

Miałbym też do Was prośbę o wypisanie w tym dziale gatunków wszystkich jakie są (bd można wybrać maksymalnie 3 do jednego anime).

Jeśli chodzi o typ serii to dodałem tam TVT - TV Tasiemiec
TVS - TV Sezonowiec.

Co o tym sądzicie? Każdy prefix jest też odnośnikiem wyszukującym anime z danego roku, gatunku itd…

Ja proponowałbym to jednak przerobić na Typ Widowni/ Gatunek / Tematyka :)
A jeżeli chodzi o gatunki to:

• Akcja
  • Historyczny
  • Dramat
  • Detektywistyczny
  • Fantasy
  • Komedia
  • Horror
  • Przygodowy
  • Nadprzyrodzone
  • Romans
  • Thiller
  • Sportowe
  • Sci-Fi
  • Psychologiczny

to chyba wszystko

I tak się zastanawiam czy nie dodać jakby TV OVA :) bo to w końcu jakby odrębna część :)

moe
ecchi
hentai
yaoi
yuri
mecha
seinen
mahō-shōjo
shōjo-ai
shōnen-ai
dla dzieci
shōjo
shōnen

zdjęcia nie działają

no ale właśnie to co ty ninja wysłałeś to jest typ widowni a nie gatunek i kij wie co domen z tym zrobi :P

czy ja wiem, dla mnie sporo z nich robi za gatunek

Dla mnie to co napisał ninja może być też xD tylko jak każdy doda tyle to będzie tego całkiem sporo przed każdym tematem xD
btw. zdjęcia działają ninja