Przybycie Czerwonego Smoka

Imię : Mam patrona, który jest autorem jednej z Ewangelii ;) ( Zwracać można się do mnie Czerwony, Smoku, Red )

Wiek : Smoki to długowiecznie istoty ;) ( Na tyle stary,że pamiętam Dragon Ball i Sailor Moon na RTL 7 )

Topki : Higschool DxD ( Elementy ecchi, Fabuła i Piękna Rias ), Rosario to Vampire ( Manga, która ma u mnie 10 za

przemianę głównego bohatera ( Od zera do badass ), Neon Gensis Evangellion ( Manga i anime, których dawka psychozy

doprowadziła mnie stanu załamania wymieszanego z kacem )

Zainteresowanie : Nowe technologie, historia, uzbrojenie

Co robię w wolnym czasie : Czytam książki, komiksy, oglądam anime, filmy, gram, prowadzę audycje w radiu internetowym i buduję społeczność fanów HS DXD pod nazwą Szkarłatna Armia

Tyle o mnie : Niech nad tym forum czuwa opatrzność Gremory

Hejka ! Witam Cię bardzo serdecznie na naszym forum.
Widzę, że mamy tutaj fana ecchi i kogoś kto ma fazę na punkcie smoków :D
Osobiście aż tak nie szaleje za ecchi ale jeśli już o nie chodzi no to mam podobnie jak ty bo moim faworytem jest Highschool DxD któremu o ile się nie mylę dałem 8,5 lub 9.
A tak odchodząc od tematu zainteresowań to zapraszam Cię bardzo serdecznie na nasz czat forumowy oraz TeamSpeak’a :)

Wiesz co,zaciekawiła mnie jedna rzecz…prowadzisz audycje w radiu internetowym ? Jakie to radio jeśli można wiedzieć ?
Czyżbyśmy mieli kolejnego radiowca oprócz mnie na forum ?

"Na tyle stary,że pamiętam Dragon Ball i Sailor Moon na RTL 7 " pffft jak połowa tego forum, to w ogóle nie ma nic do długowieczności XD
No ale piona <3 Sailorki kocham do dziś, to chyba zostaje gdzieś tam w głowie XD

Odpowiedź dla lukos124 : Mam własny serwer i nieraz zdarza mi się nadawać audycję, gdzie ludzie zamawiają jakieś kawałki ( Ludzie z różnych chatów, znajomi, jak będę miał płynność finansową to radio zostanie podpięte pod moja stronę, która jest w trakcie budowy )

Nikorin - Może rzeczywiście przegiąłem z tą długowiecznością, ale mogę zdradzić, że dowód osobisty mam ;)

Ahh a już myślałem, że przyszedł jakiś mój pobratymiec z Radia Anime24 w którym “pracuje”.
Znaczy nie można zbytnio tego nazwać pracą ale prowadzę tam audycje :)

no dowód osobisty też nie jest oznaką długowieczności XD

Hmm Czyli zostaję przy moim pierwszym stwierdzeniu ( Smoki to długowieczne istoty ) xd

chyba, że spotkasz Hobbita :3

Witaj serdecznie Czerwony. Ostrzec cię jednak muszę. Smoków dużo spotykałem. Zaś ty jesteś inny.
Witam ponownie na naszym pięknym forum. Jako ostatnio nie aktywny zbytnio użytkownik (życie wciąga xD ) zadam ci pytanie. Posiadasz już kogoś kogo kochasz? (prawdziwą osobę)

Cześć, powodzenia.

Witam Cię serdecznie Marku/Mateuszu/Łukaszu/Janie (niepotrzebne skreślić)! Witam Cię serdecznie na naszym forum. Mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej :3 A co do długowieczności- masz tyle lat by mieć prawo jazdy kategorii B? Bo dowód osobisty i dziecko może mieć xD

Nikorin - Nie popełnię błędu kuzyna Smauga ;)

PhariosShaphire - Hmm możliwe, że wyróżniam się spośród innych smoków. Co do drugiego - Nie mam takiej osoby :(

Golter - Jam jest urodzony o świcie ! Tak, mogę mieć prawo jazdy kategorii B ;)

Witaj o wielki smoku :) bardzo gorąco, niczym dech smoka, wita cb Mango… Jam zauważyłem, jesteś fanem HS DXD… Powiem tylko tyle,że sra mi sie do kwietnia, bo zniecierpliwiony śnie o oglądnięciu trzeciego sezonu mojego ukochanego echi ;), z tym że ja wole Akeno :) no a teraz jak zawsze kilka pytań

1. Co myślisz o uprawianiu sportów? Robisz może comciekawego?
  2. Jakiej muzyki słuchas?
  3. Skąd to smoku przybywasz?
    No i tyle. Jak co to wal do Mango a otrzymasz wszelką pomoc ;) a i przy okazji dowiem sie chętnie czegoś więcej o szkarłatnej armii ;) pozdro

Siemson panie Smoku. ;) Trochę tajemniczym smoczydłem jesteś; ani imieniem się nie podzielisz, ani wiekiem… No ale trudno, dla mnie najważniejsze, żebyś trochę przybliżył mi swój gust muzyczny. :3
Miłego pobytu na forum!

Witam młody Smoczku, jam jest Yankesss de Nekin Nekrinius.
Powiedz co cię do nas przywiało?

Jak ktoś ładnie o smoka coś prosi i z nim miło dyskutuję, to smok służy odpowiedzią :) ( Smok mają swoje skarby i tajemnice i ich pilnują :) )

Mango :

1. Sporty uprawiam różnie. Główny to jazda rowerem w okresie wiosna-lato, zimą nieraz jakiś basen się trafi
  2. Muzyka najróżniejsza - Od klasyki, przez rock aż po elektroniczną ( Słucham akurat tego co mi się spodoba :) ) Na siłę jakby mnie ktoś zmusił wybrać to pewnie by była to muzyka elektroniczna
  3. Przybywam hmm zależy o co pytasz. Jeśli internet to rezyduję jeszcze na paru innych chatach. Moje legowisko jest w stolicy
  4. Wbij Szkarłatna Armia w Google i się dowiesz :)

Alison : Co to spowiedź ;) Muzyka, odpowiedź up

Yankesss - Wiatr :) ( A tak na serio zostałem przegnany z jednego chatu i skierowali mnie tutaj, za herezje, które tam mówiłem )

omg jakie herezje? XD

Siedziałem na czacie, gdzie ogólnie niechęć do DxD była tępiona niczym herezja przez inkwizycję kościelną w XVI wieku. P powiedziałem, że ta bajka jest zajebista, ma fajną FABUŁĘ ( nie fapułę ) i jeszcze parę innych słów :D

Hej, Levi wita z tej strony :3

Witaj Levi$

Widzę, że Issei to chyba twój wzór do naśladowania lub patron :) ( Propsy dla ciebie )