Pyrkon 2016

Ja też jadę! :D I Ulczi chyba <3

Osoby jadące na Pyrkon mam do Was zapytanie :D
Czy chcielibyście dostać rysunek ode mnie?
(Waszej wymyślonej postaci, bądź samych siebie lub czegokolwiek w postaci chibi? :>)

Jeśli odpowiedziałeś TAK! na powyższe pytanie wyślij do mnie PW z obrazkiem lub zdjęciem tego czego chcesz xd
Plus, minus opis co byś chciał by na obrazku się znalazło.
Jako, że mam ograniczony czas to do czwartku do godziny 12:00 macie czas na zgłoszenie się
Dziękuje za uwagę pozdrawiam!

Mowa o mnie? .

Którego czwartku? O.o ; 3

Możecie mnie Misie doinformować jak zbierzemy się? :D jakiś ubiór rozpoznawczy? :3

1234567890

Ubiór rozpoznawczy? A nie lepiej będzie wam przed konwentem numerami telefonów wymienić się?

Myślę, że ja mogę być znakiem rozpoznawczym XD
Każdy kto mnie zobaczy może podejść lub coś ! Napewno jakoś się ogarniemy :D Nie sposób mnie nie zauważyć ^^

Jeju, jaka szkoda że Poznań jest tak daleko ;_;

Opcja z wymianą numerów jest całkiem całkiem ^^ i jbc bd z moim menem

Gościu z długim numerkiem nie kojarze Cię :v i nie,ty ne jesteś Ulą!

Mnie raczej każdy rozpozna :p kto wie jak wyglądam xD

więc do zobaczenia

Lub jak ja to mówię. Do zboczenia xD

Ja chyba tez was odwiedzę, mam niedaleko, wiec zgadam sie z kims (obstawiam, że padnie na mistrza) i przyjamniej na jakis czas wbije zobaczyc jak wyglada konwent i podreczyc was troszke swoja osoba… XD

Ostatnio się przeprowadziłem i mam teraz do targów gdzie jest Pyrkon 10min tramwajem w dzień i 10min autobusem w nocy.
A że mieszkam sam to stwierdziłem, że mogę Was ludki przenocować . Umówilibyśmy się gdzie schować klucz i bym wam dał kod do klatki schodowej coby każdy mógł wbić kiedy mu pasuje i miał dostęp do swoich rzeczy.

Zalety tego rozwiązania są oczywiste, ale na wszelki wypadek napiszę, to może się ludzie co nie chcieli jechać przekonają:
-Nie będzie trzeba jeść/pić na mieście, a to oznacza duże oszczędności - zjecie sobie domowe żarełko na zagrychę do wódeczki za którą nie przepłacicie.
-Mniejszy strach o własne rzeczy.
-Łazienka nie będzie dzielona pomiędzy cały konwent, więc nie będzie chlewu.

-Będzie się można lepiej wyspać niż na ogólnej sali.
-Będziemy mieli wspólny punkt przez, który ludki będą się mogli przewijać, lub wpaść na wieczorną imprezkę.

Jak ktoś chętny to niech pisze w wątku, żeby ludzie wiedzieli kto by ewentualnie był, a potem na priv po szczegóły.

Świetna propozycja, szczególnie ten punkt z imprezami wieczorem ;)
Ja tam się piszę ! I tak jak mówisz dobry punkt wypadowy na i z terenu konwentu.

Na punkt z wieczorną imprezką to i ja się piszę ;)

ŁAŁ XDD
Ciekawa propozycja! Najchętniej to bym korzystała z łazienki, bo prysznic na konwentach jest takie bleh bleh xd
Tak czy owak biorę ze sobą materac więc jakoś jeszcze ze spaniem to będzie.
Nie chce przegapić całego konwentu śpiąc więc będzie bieganie i skakanie ;>

Całkiem spoko opcja. Zależnie od programu z soboty na niedziele pewnie i tak zostanę na terenie konwentu bo nie chcę wszystkiego przespać :P

@Vash ręce przy sobie na tym noclegu :vv

Hy hy :3 bo też mam na imię Ula

ogółem to mógłbyś wytłumaczyć którą linią do Ciebie patataja się? ;) tak na prawdę to 2 razy sama jechałam tramwajem w Poznaniu i boję się :C

Przecież w Poznaniu w tramwajach nic szczególnego się nie dzieje, nie ma się czego bać. Jako dowód podrzucam filmik ;)

http://poznan.wyborcza.pl/poznan/10,88284,19690624,w-tramwaju-w-centrum-poznania-chuligani-ublizaja-i-groza-pasazerom.html

@Maru a co ja robię? XD Ja tam jestem tylko za imprezą bo spać pewno nie będę :p
A co do tramwaju, to nie ma się czego obawiać, pewnie i tak będziemy razem kursować ;)

Jak zobaczą grupkę roześmianych ludzi to dadzą sobie luz :D