Pyrkon 2017

Festiwal Fantastyki Pyrkon 2017

https://scontent-amt2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/15319290_1542303622452287_4515060378469901901_n.png?oh=cb9cc6be9d1388b895dc4e14a7d0afaa&oe=593203E2

Data: 28-30 kwietnia 2017
Miasto: Poznań
Link do strony: Pyrkon
Link do wydarzenia na Facebooku: Festiwal Fantastyki Pyrkon 2017

Opis konwentu (ze strony wydarzenia na Facebooku):
" Czym jest Pyrkon?
Pyrkon to organizowany w Poznaniu festiwal dla miłośników szeroko pojmowanej fantastyki. Od samego początku Pyrkon organizowany jest przez Klub Fantastyki „Druga Era”.

Jakie atrakcje zapewnia Pyrkon?

• Dziesiątki sal prelekcyjnych wypełnionych atrakcjami: Cosplay, wykłady, konkursy, warsztaty, wystawy i pokazy nie z tej ziemi.
  • Raj dla fanów fantastycznych gadżetów - ponad 7 000 m2 ze sklepami z biżuterią, figurkami, grami, ubraniami, gadżetami - w skrócie ze wszystkim, o czym możecie zamarzyć.
  • Okazja do spotkania niesamowitych gości!
  • Olbrzymi Games Room dla wszystkich zapalonych fanów oraz rozpoczynających swoją przygodę z grami planszowymi.
  • Wielki i wypasiony Blok Gier Elektronicznych - znajdziecie tu konsole, turnieje, showroomy, strefę Indie Games oraz Retro.
  • Fantastyczne wioski, w których można obejrzeć stroje, wziąć udział w aktywnościach rodem z historii oraz zrobić niezwykłe pamiątkowe zdjęcia.

Gwarantujemy niezapomniane wrażenia i doskonale spędzony czas z tymi, którzy są najważniejsi na festiwalach, czyli nietuzinkowymi, zwariowanymi, podzielającymi Waszą pasję ludźmi.

Pyrkon to przede wszystkim dobra zabawa! "

No to standardowo. Ktoś z Was się może wybiera?

Lista obecności:

1. Domen
  2. okatawo
  3. Zara
  4. Nikorin
  5. Maru
  6. LukiMaster
  7. ulczi
  8. Mistrz Rozpierduchy
  9. fooze
  10. Mroozman
  11. 123456789097
  12. IdolwSzutrab7

Może:

1. MoonCat

Oczywiście musiało trafić na weekend zjazdowy ale nie ma opcji abym nie był ;>

Na razie mi się nie chce, ale pewnie i tak trafię na jedna noc/dzień. Z reguły Pyrkon zaczynam w sobotę wieczorem a kończę w niedziele do południa. I jeśli pojadę to pewnie zrobię tak samo.
W zeszłym roku sobota to był kocioł i mi się nie podobało :-(

Ja będę na pewno z Femką :D Mroczna edytuj wątek i dodawaj listę osób co będą pod spodem :)

Raczej się zjawię https://test.animes.pl//emotki/cebulak38.gif

ELOOOOOOOOOOOOO MATURZYŚCI BEDĄ
raczej w sobotę albo w piątek się zjawie pysie misie

Pijemy za nasze matury na Pyrkonie.
Jak kasa będzie to i ja będę. Chyba że klasa stwierdzi, że w ten weekend trzeba będzie zorganizować jakąś imprezę pożegnalną. To wtedy nie.

Okaś dżob is dołn.

Na 80%, gdyby coś złego się stało albo gdybym urlopu nie otrzymał :)

Byłbym lecz boje sie ludzi … :c

To może pora zawalczyć z fobią? Ja tam jestem 30 letnim nerdem, który najlepiej się czuje z klawiaturą, piwem i żarciem, ale z ludźmi czasem lubię się spotkać. Polecam zacząć od konf na skajpajach :)

BTW, jeśli ktoś nie jedzie, bo boi się ludzi, samego siebie, latającego potwora spaghetti, prośba by tu tego nie ogłaszać, bo to śmieci w wątku. Kolejne takie posty, jeśli zobaczę, będę kasował. Dziękuję.

Byters, Ty się uspokój, co? Nie ma Cię długo, długo, długo… Bardzo długo na forum, a jak się pojawiasz to straszysz.

Lista zaktualizowana.

Jestem spokojny, po pierwsze nie nie ma, a nie było, po drugie napisałem tylko koledze, kulturalnie by przeniósł się z tą dyskusją gdzie indziej. Ale nie już nieistotne, dokończymy te dyskusje na czacie lub w realu.

Btw odnośnie Pyrkonu w marcu wystąpię o urlop, miejmy nadzieję, że bez problemu go otrzymam :)

Ja będę ja! oraz @ulczi

Oby @Nikorin ten był Pyrkon był lepszy niż zeszly :d ! <3

Ja będę tak na 90%, jakby ktoś był zainteresowany spotkaniem to jestem otwarty xd.

Jak bd kasa to wpadne :c

Może by tak szybciej o pare dni urlop wziąć i się zjawić? :D

Ja też prawdopodobnie będę.

Hej. Nadal nie wiem czy będę. Może być ciężko z grafikiem… ale fajnie by było jakbyście wpisali kto na ile/w jakie dni będzie… może bym chociaż na parę godzin między robotą wpadł zobaczyć się z ekypą. Bo jeśli grafik mi nie będzie sprzyjać to z swoimi ziomkami z Pozka raczej nie będę się umawiać : ]

W razie W mogę też zaoferować jakąkolwiek pomoc, z przemieszczaniem przed i po konwencie po Poznaniu, ogarnąć jakieś miejscówki jeśli ktoś szuka czegoś konkretnego itp :p Chyba aktualnie nikogo aktywnego tutaj z Pń nie ma :/