Quanzhi Fashi V

Quanzhi Fashi V

“Quanzhi Fashi V” to historia o Mo Fanie, który jest przekonany, że nie żyje. Jednak jego przyjaciel z dzieciństwa, Zhang Xiaohou, nie daje za wygraną i szuka go wszędzie. Gdy w końcu się spotykają, Mo Fan prosi Zhang Xiaohou i Li Mana o pomoc w pokonaniu olbrzymiego jaszczura. W zamian za to pragnie odzyskać swoje siły, które stracił w wyniku obcowania z mocą diabła.

Mo Fan, już jako człowiek, spędza czas ze swoją przybraną siostrą Ye Xinxia w Song City, gdzie musi stawić czoła olbrzymiemu wężowi. Zwraca się z prośbą o pomoc do swojej nauczycielki Tang Yue, która wprowadza go w tajemnice własnej przeszłości i związku z tym stworzeniem. Mo Fan zgadza się jej pomóc w zamian za cenną skórę węża.

Jednocześnie demon Biały Orzeł atakuje zachodnią fortecę, a zaraza rozprzestrzenia się z Bai City do Song City. Kiedy wszyscy zaczynają obwiniać węża, Mo Fan jest zdeterminowany, aby udowodnić jego niewinność, szuka prawdziwego źródła choroby i antidotum.

brak trailera

Full-Time Magister 5
Full-Time Magister Season 5
Full-Time Magister V
Quan Zhi Fa Shi Di 5 Ji
Quanzhi Fashi 5
Quanzhi Fashi 5th Season
Quanzhi Fashi 5th Season, Full-Time Magister 5
Quanzhi Fashi Di 5 Ji
Quanzhi Fashi Season 5
Versatile Mage 5
Versatile Mage V
qzfs s5
qzfs s5
全职法师 第5季
全职法师 第五季
全职法师V

Typ: ONA

Sezon: Lato 2021

Kategorie: akcja, alternatywny świat, bohater o silnym charakterze, chińska animacja, demon, dramat, fantasy, isekai, magia, manhua, moce żywiołów, na podstawie powieści internetowej, potwór, powieść, prezenty, przygoda, reinkarnacja, świat fantasy, szkoła, sztuki walki