Quanzhi Fashi

Quanzhi Fashi

“Quanzhi Fashi” to historia o Mo Fanie, samotnym licealistę, który trafia do alternatywnego uniwersum, gdzie magia zastąpiła naukę. Tutaj, najzdolniejsi studenci uczą się opanowywać moce czarów, aby stawić czoła potwornym bestiom z lasów otaczających miasto.

Wciąż pozostając synem ubogiego robotnika i starszym bratem sparaliżowanej siostry, Mo Fan marzy o tym, aby dołączyć do szkoły magii. Pomimo różnych przeciwności, chłopak dostaje się do prestiżowej instytucji czarodziejów.

Zarówno jego bieda, jak i brak umiejętności magicznych, stają się powodem plotek i drwin w szkole. Mimo to, Mo Fanowi udaje się opanować zarówno potężny żywioł ognia, jak i rzadki żywioł pioruna! Teraz, opanowując dwie umiejętności, jakie niebezpieczne przygody czekają na wszechstronnego maga?

brak trailera

Full-Time Magister
Full-Time Magister SS1
QUANZHIFASHI
Quan Zhi Fa Shi
Versatile Mage
qzfs
全职法师

Typ: ONA

Sezon: Lato 2016

Kategorie: akcja, alternatywny świat, chińska animacja, dramat, ecchi, fantasy, harem, isekai, komedia, magia, męski bohater, moce żywiołów, na podstawie powieści internetowej, odcinki półdługie, potwór, powieść, sztuki walki, uprawa, współczesne fantasy, zastraszanie