Quizwanie

Mało kto dzisiaj nie słyszał o tej jednej z ostatnio najbardziej popularniejszych gier wiedzowych na smartfony. Osobiście od jakiegoś miesiąca mogę się nazwać osobą uzależnioną od tej gry, nie potrafię się powstrzymać od odpowiadania na wyzwania niemal za każdym razem, gdy sięgam po telefon. :3

Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze - zakładamy konto (możemy połączyć je z naszym osobistym profilem na facebooku) i już możemy wziąć się za wyszukanie przeciwników (losowo, po nicku lub spośród znajomych na FB). Pozwolę sobie zacytować opis Quizwania prosto z Google Play:
“Jeśli lubisz świat Teleturniejów z pewnością pokochasz Quizwanie – pełną kolorów grę towarzyską z ponad 25 000 pytań oraz całą gamą dźwięków i animacji.
Grając w Quizwanie możesz wyzwać na pojedynek swoich znajomych lub przypadkowych przeciwników.
Ty i Twój przeciwnik odpowiadacie na pytania w 6 rundach. Każda runda składa się z 3 pytań. Oczywiście, oboje odpowiadacie na te same pytania.
Co drugą rundę możesz wybierać spośród 3 kategorii. Wybierz taką kategorię, która sprawi Twojemu przeciwnikowi najwięcej problemów!”

Może znajdzie się tu ktoś, kto podziela mój entuzjazm względem tej gry, a może jeszcze innych zainteresuje ten opis na tyle, że zaczną grać? :)
Mój nick to alisonk, zapraszam do gry!

Mój nick…Yankesss…chyba…co nie? xd

mangofan97 chętnie pogram ^^

Kubop xD

Są do tego osiągnięcia Google Play? xD

Chyba nie ;/

Ueeeee… Ja chcę Achivementy… D:

Maaruś !

Pharios weź no to nie steam czy coś że osiągnięcia takie ważne XD

Ale mój 14 level w Google Play domaga się LVL UP’a xD

Golter

Oj Pharios Pharios Xd

PhariosShaphire (no któż by się tego spodziewał xD)

Fajfie - jak chcecie to dodawajcie :)

Kahl ;)

Jakby co!

payback

boże jeszcze w to nie grałam, ale mi głupioooo XD

Na co czekasz? <3

No właśnie NIkoś! XD

Kiedys gralem w wersje po szwedzku (byl to szkolny konkurs z nagrodami), chetnie zagram i po polsku, juz w sumie zaczalem nawet.