R.I.P. oraz Adblock - Ładniejsze forum

Mamy nowy wygląd forum. Jeśli chcecie go jakoś dostosować, wystarczy użyć tych dwóch pluginów.

1. Znajdź nazwę obrazków które chcesz usunąć. Na przykład nowego banneru na forum.

2. AdBlock -> Otwórz listę blokowalnych elementów

3. Zablokuj obrazki, których chcesz się pozbyć.

4. Kliknij prawym przyciskiem myszy na element którego nie chcesz widzieć (np. Guzik do Teamspeak)

5. RIP Advanced -> Remove from this website. W ten sposób usunie z całego forum, nie tylko kilku stron.

6. Remove this permanently.

7. Powtarzaj.

Przykładowy efekt można zobaczyć tu: Brak przycisków do TSa/Osiągnięć, brak banneru, brak reklam odsyłających na inne fora.

Mam nadzieję że to pomoże wielu osobom ^^

Średnio jestem przekonany do tego. Usuwa ten sposób naszych partnerów jest to dla mnie dosyć niemoralne. Dodatkowo blokujemy coś co w przyszłości może się zmienić i możemy to chcieć. Oczywiście jest to odwracalne, ale jednak…
A tak w ogóle nie widzę dużej różnicy między tymi dwoma widokami.

Można usunąć cokolwiek. Na przykład działy których nie lubimy.

I sam mam nadzieję że banner się zmieni ^^

Tutaj to pojechałeś przecież jest przycisk minimalizuj zamiast usuń po co robić coś okrężną droga

???

Żadnego “Minimalizuj” nie widzę…

Myślę Nyan, że każdy potrafi obsługiwać funkcje ad blocka, nie jest to skomplikowany program, ale sądzę, że to lekka przesada blokowanie elementów forum xD

Jak komuś coś się nie podoba to zawsze to jest jakiś sposób.

Ameryki to Ty nie odkryłeś… Poza tym kamkon ma racje… Z tego co widzę to nawet dobrze tego addona nie ogarniasz.

Liczy się efekt. A Kamkomowi chodziło o minimalizację działu, a nie pod-działu. Spróbuj zminimalizować sam dział TeamSpeak, by się nie wyświetlał, bez plugina :P Jest pod działem Ogólne, a np. resztę tego działu chciałbym widzieć.