RadioAnime24

Radio Anime24 to rozgłośnia nadająca 24 godziny na dobę azjatycką muzykę. Wpadnij do nas na audycje, a na pewno dowiesz się czegoś ciekawego o Azji.

A więc do rzeczy…Chciałbym Was serdecznie zaprosić na moje audycje :D !

Audycje prowadzę w:
-Środa godzina 16:20-17:20
-Czwartek godzina 17:00-18:00
-Poniedziałek 19:00-21:00

Posłuchać możecie mnie tutaj:http://www.radioanime24.com/pl/

Także możecie wysyłać mi pozdrowionka oraz zamówienia na utworki(także w pozdrowionkach)
PS.Utworki które chcecie abym zapuścił muszą być azjatyckie!!!
Czy coś jeszcze miałem powiedzieć…hm…Chyba tylko to, że słyszymy się na audycji ;) !

;w; nie zdążyłem ;w;
a chciałem posłuchać ;w;
naprawdę ;w;

A tak na serio, to jakbym sprawdził animesa wcześniej to bym wpadł :P No nic, może za tydzień mi się uda :D

Też bym w sumie posłuchał… ale na swoje usprawiedliwienie mam to że słuchałem kawałek jak chciałeś żeby Cię przyjęli xD

A ja zdążyłem na ostatnie 10 minut i całkiem fajnie Luk ci wyszło ;w;
A i gratuluje ci dostania się do radia i życzę zdania okresu prób!

Zobaczymy jak ci pójdzie ;P co czwartek… heh ja do domu wracam po 20 z zajec wiec nie dam rady ;<

Ajj, o 17 wyjeżdżam na korki z matmy, które się zaczynają o 17:30 więc też nie dam rady ;_ ; Może się jakieś trafią dni kiedy koreczki nie wypalą i jeśli nie zapomnę to posłucham :3

Najlepiej dawaj co czwartek tu post żeby przypomnieć bo ludzie tacy jak ja zapominają o różnych rzeczach xD

Będę dawal także info o innych audycjach w ktorych bedę uczestniczył.
W ten poniedziałek(jutro) zostalem zaproszony na audycje do Misy.
Także jutro od 19:00 do 21:00 będziecie mogli posłuchać Misy wspólnie ze mną :)
Tutaj link do ramówki http://www.radioanime24.com/ramowka/
Tylko uprzedzam ze ramówka jest odswieżana 2-3 dni przed daną audycją dlatego np. są jeszcze stare informacje na czwartek i piątek.
Ale na jutro oraz wtorek powinny byc już aktualne.

PS.To że mam swoja audycje w czwartek to nie znaczy, że nie możecie usłyszeć mnie w inne dni. Czasami mogę kogoś zastąpić w jakiś dzień bo dana osoba nie może poprowadzić audycji lub zostanę zaproszony do kogoś gościnnie na audycje(tak jak np. jutro)

Znowu mam ci towarzyszyć jako twój stronniczy? i gość od ogólnego performance’u?

Nie musisz :)

Na pewno mnie tam nie chcesz? xD

Przypominam o mojej jutrzejszej audycji :)

UWAGA!!! AKTUALIZACJA ROZKŁADU AUDYCJI!!!

Udało mi się objąć środy w godzinach 16:20-17:20 także teraz mam 2 godzinki tygodniowo audycji. Mam nadzieje, że będzie mogło wpaść więcej osobek :)

Audycje tematyczne ok, bo nuty w jakości 128kb/s w radiu to trochę słabo, już klasyczne radio ma lepszą jakość a audycja tematyczna to już coś wartego uwagi, stąd też czasami słucham takich audycji na anime24. Co od godzin peszek.

Szybciutko przypominam o mojej jutrzejszej audycji o godzinie 16:20

Lukos, ty tak co tydzień będziesz przypominać xD ?

Yup :d

A poza tym nie tylko dla siebei to robie xD Nawet TroLoL mi tak radził :D

Przypominam o audycji za 20 minut

Za 25 minut startuje z audycją :)

O nie, nie zdążyłem ;w;