Re: Zero sezon 2 część 2, perełka czy totalna klapa?

Hej, od momentu rozpoczęcia emisji drugiej części drugiego sezonu zaczęłam się zastanawiać nad tym anime. Tak jak pierwszy sezon był naprawdę ciekawy, drugi jest męczący, a ostatnie odcinki to same rozmowy. Jak dla mnie jest to ogromne rozczarowanie, dlatego też chciałabym się zapytać co Wy o tym myślicie? Podobały się Wam ostatnie odcinki? Czy może również nie trafiły w Wasz gust?
Oczywiście, zdaję sobie sprawę, że to anime nie należy do gatunku akcji, lecz jednak w porównaniu do pierwszego sezonu, drugi wypada bardzo blado.

Szczerze to na tym etapie trudno powiedzieć. Dobrze że nareszcie wiele rzeczy się wyjaśniło, ale wszystko zależy od tego czy dąży to do czegoś sensownego. Po za tym pierwszy sezon wyszedł dość dawno więc trudno też oczekiwać że oba sezony będą na tym samym poziomie.

1 polubienie

Ja uważam, że trochę za dużo gadają i nie za bardzo rozumiem ich toku rozumowania, i jeszcze to, że trzeba obejrzeć OVA dla historii Emilii trochę mnie blokuje. Ale staram się oglądać, bo lubiłam. Nadal w sumie czuję hype na to.

1 polubienie

Mam takie samo wrażenie, całkiem nie przemawia do mnie ich zachowanie. Mimo wszystko oglądam każdy nowy odcinek i mam nadzieję, że im dalej tym ciekawiej będzie.