RE:Zero

Mam pytanie czy ktoś moze się orientuje jak mógłbym obejrzeć 2 sezon RE:Zero z polskim lektorem? Z tego co wiem to cały czas są wypuszczane nowe odcinki z tego sezonu ale gdzie bym nie szukał to odcinki od 13 w górę po prostu nie mają polskiego lektora na ktorym tak bardzo mi zalezy.

możesz wysłać link do odcinka z przykładem polskiego lektora? może nawet na prywatnej wiadomości jak nie chcesz wysyłać tego publicznie

Co ja czytam.
Czy są to te odcinki z iwoną?

https://shinden.pl/episode/54867-re-zero-kara-hajimeru-isekai-seikatsu-2nd-season/view/190326# To link z shindena na ktorym do tej pory to oglądałem

Oczywiście ze tak, do tej pory oglądałem tylko na cda albo shindenie bo nie znam innych stron

chyba tu jest to co chcesz

btw, zobacz sobie jeszcze OVA, bo z tego co wiem to zakładają, że ludzie to oglądali teraz

Dzięki ale od tego goscia na cda jest chyba tylko 6 odcinków a mnie interesują te po trzynastym

zobacz czy pierwszy odcinek to jest taki, który zobaczyłeś, bo wydaje mi się, że drugi sezon re:zero został podzielony na 2 serie (cour) i zaczynają numerację od nowa

to powinna być kontynuacja jak coś + zobacz OVA

Beez kitu, od nowa zaczyna się numeracja, wielkie dzięki a co do tego OVA to jak to działa? Tam kupujesz płyty video i oglądasz se w domu z oryginalnym lektorem czy jak?

to jest OVA z pierwszego sezonu ^ i to takie bardziej dla zabawy jest

A to jest OVA, które jest z historią Emilii spoiler:zanim straciła pamięć., która jest ważna w tym sezonie

Nie wiem do końca od którego odcinka to się zaczyna robić ważne, ale nie wiem, może zobacz z trzy odcinki teraz, a po tym to OVA i będzie ok?

Dzięki za wytłumaczenie tego wszystkiego, gdyby sie dało to dałbym ci 5 gwiazdek xd. Chociaż teraz troche mi szkoda ze wszedłem w tego spoilera :(

zobaczyłam sobie ten pierwszy odcinek tej drugiej części drugiego sezonu i już to powinieneś wiedzieć btw i możesz chyba nawet obejrzeć to OVA teraz albo po pierwszym odcinku

Jak to powinienem wiedzieć? No ale skoro tak mówisz to musiało mi gdzieś umknąć , chociaż nie powinno… Pewnie teraz wezmę się za to OVA a potem za resztę odcinków. Szkoda ze wcześniej nie wiedziałem ze jest cos takiego