Rekrutacja na Admina FP

Sezon na nowych adminów zostaje otwarty. Szukamy 2 osób na to stanowisko :slight_smile:
W kwestii warunków wymaganych od admina to:
[ol]
[li]Podstawa to odpowiednia kultura osobista, czyli używanie wulgaryzmów w nowych postach czy odpowiedziach, których tworzy admin jest kompletnie zabronione.[/li][li]Tak to, tworzenie nowych tematów czy postów na FP - posty czy komenty mają dotyczyć zwykle SAO pod względem tematyki, ale dopuszcza się pozostałe tematy przewodnie o ile “Admin” uzna je za warte wrzucenia. Czyli jeżeli sam uważasz że taki post ma większą wartość a jest poza tematyką SAO, możesz wrzucić ale wiedz że bedziesz potem z tego posta osądzany jeżeli dorwie negatywne komentarze.[/li][li]Aktywność - zwykle jakość nie wymagam spamu ale raz na dzień czy co drugi dzień wrzucić jakiś “wartościowy” post z zdjęciem opłacało by się.[/li][li]Co do forum, tak jak napisane w notatkach na FP, każdy admin jest stałym użytkownikiem naszego forum Animes.pl. Obie funkcje są ze sobą powiązane i nierozerwalne, jeżeli przestaniesz być aktywnym na forum, to tak czy inaczej utracisz rangę admina na FP nawet jeśli jesteś aktywną osobą, która wrzuca posty na FP.[/li][li]Co do samego FP, zwykle warto szukać w “internetach” różnych ciekawostek dotyczących SAO, ale nie tylko. Jeżeli dowiedziałeś się coś ciekawego i uznajesz ze warto się tym podzielić, wrzuć to na FP - [Powtórzę się] tylko pamiętaj aby post był “wartościowy” bo inaczej przy zbyt dużej ilości negatywów pod postem, post zostanie usunięty a ty sam otrzymasz ostrzeżenie. (Do tej pory się to nie zdarzyło, ale warto mieć świadomość)[/li][li]Tak to na początek przez jakiś czas bedzięsz miał range tzw" Admina na próbę" i z chwilą gdy ja uznam że jesteś warty pozostać w gronie elit, możesz się cieszyć.[/li][li]Zwykle okres próbny trwa około 2 tygodni, ale może trwać krócej albo dłużej. Wszystko zależy od mojego (Aoi) widzi mi się. :)[/li][/ol]
Jeżeli masz jakieś pytania pytaj ;]

Co do podań, nie robię ich bo po co? Napisz do mnie PW i stwierdź dlaczego warto przyjać do cię do elitarnego grona elit~
Nie patrzę na wygląd tego napisałeś, a na treść, którą tam zawarłeś. Podania na odwal się zostaną przeczytane ale takie osoby~ więcie, nie mają szans.