Rekrutacja na Admina FP

Sezon na nowych adminów zostaje otwarty. Szukamy 2 osób na to stanowisko :)
W kwestii warunków wymaganych od admina to:

1. Podstawa to odpowiednia kultura osobista, czyli używanie wulgaryzmów w nowych postach czy odpowiedziach, których tworzy admin jest kompletnie zabronione.

2. Tak to, tworzenie nowych tematów czy postów na FP - posty czy komenty mają dotyczyć zwykle SAO pod względem tematyki, ale dopuszcza się pozostałe tematy przewodnie o ile “Admin” uzna je za warte wrzucenia. Czyli jeżeli sam uważasz że taki post ma większą wartość a jest poza tematyką SAO, możesz wrzucić ale wiedz że bedziesz potem z tego posta osądzany jeżeli dorwie negatywne komentarze.

3. Aktywność - zwykle jakość nie wymagam spamu ale raz na dzień czy co drugi dzień wrzucić jakiś “wartościowy” post z zdjęciem opłacało by się.

4. Co do forum, tak jak napisane w notatkach na FP, każdy admin jest stałym użytkownikiem naszego forum Animes.pl. Obie funkcje są ze sobą powiązane i nierozerwalne, jeżeli przestaniesz być aktywnym na forum, to tak czy inaczej utracisz rangę admina na FP nawet jeśli jesteś aktywną osobą, która wrzuca posty na FP.

5. Co do samego FP, zwykle warto szukać w “internetach” różnych ciekawostek dotyczących SAO, ale nie tylko. Jeżeli dowiedziałeś się coś ciekawego i uznajesz ze warto się tym podzielić, wrzuć to na FP - [Powtórzę się] tylko pamiętaj aby post był “wartościowy” bo inaczej przy zbyt dużej ilości negatywów pod postem, post zostanie usunięty a ty sam otrzymasz ostrzeżenie. (Do tej pory się to nie zdarzyło, ale warto mieć świadomość)

6. Tak to na początek przez jakiś czas bedzięsz miał range tzw" Admina na próbę" i z chwilą gdy ja uznam że jesteś warty pozostać w gronie elit, możesz się cieszyć.

7. Zwykle okres próbny trwa około 2 tygodni, ale może trwać krócej albo dłużej. Wszystko zależy od mojego (Aoi) widzi mi się. :)

Jeżeli masz jakieś pytania pytaj ;]

Co do podań, nie robię ich bo po co? Napisz do mnie PW i stwierdź dlaczego warto przyjać do cię do elitarnego grona elit~
Nie patrzę na wygląd tego napisałeś, a na treść, którą tam zawarłeś. Podania na odwal się zostaną przeczytane ale takie osoby~ więcie, nie mają szans.