Relife


Relife
Romans-Szkolne-Film obyczajowy

[attachment=349]

Fabuła kręci się wokół Kaizakiego Araty 27 letniego bezrobotnego mężczyzn. Który nie miał żadnych szans na świetlaną przyszłość przesz szereg różnych spraw. Lecz jego życie zmienia się po poznaniu Yoake Ryou osoby z Instytutu Badawczego Relife która zaproponowała mu lek który sprawi że jego wygląd cofnie się o 17 lat do tyłu a on sam stanie się przedmiotem eksperymentu tego właśnie instytutu na okres jednego roku. W Ten oto sposób jest w stanie zacząć swoje licealne życie po raz 2gi.


http://www.zs2.lubartow.pl/liceum/images/stories/jd/losyabs/ikony/ozdobnik.gif​​​​​​​
Jest to jedna z bardziej wyczekiwanych przeze mnie bajek w tym sezonie. Podoba mi się sam założenie i chętnie zobaczę jak to nasz bohater będzie odnajdywał się po raz 2gi w swoim życiu szkolnym.
http://www.zs2.lubartow.pl/liceum/images/stories/jd/losyabs/ikony/ozdobnik.gif​​​​​​​

Też nie mogę się doczekać. Mimo to uważam, że Orange będzie dużo lepszym romansem. Mimo to liczę, że będzie to czołówka sezonu.

<3333333 Uwielbiam! Fabuła, muzyka, kreska, postacie, ostatni odcinek. Nie skończyłem jeszcze sezonu, ale to raczej z pierwszego miejsca nie spadnie. Ostatni bawiłem się tak dobrze przy anime chyba z pół roku temu :P.

Ilość anime z tematyki romans/szkolne itp jest właściwie nie policzalna a trafić na taką perełkę to rzecz trudna. Całą serię można spokojnie przypisać do 10/10, jak wcześniej wspomniał dastame grafika, muzyka, animacje. Przede wszystkim postacie które nie są drętwe a rzeczywiste, humor absolutnie nie wymuszony Naprawdę dawno się tak dobrze nie bawiłam:)

Obejrzalem wczoraj 6 odcinkow z rzedu, jak wroce z roboty, bede ogladal kolejne. Rzadko ostatnio mi cos podchodzi, ale te anime jest super, zwlaszcza dla osob teskniacych za szkola srednia. Podoba mi sie, ze jest tam przedstawione zwykle szkolne zycie, a nie walka z demonami czy inne psrudo-fantastyczne badziewie dla dzieci. Sorki za literowki, post z telefonu wysylam :)

Oglądałem i powiem tak, że na początku wydaje się fajne, ale pod koniec się nudziłem. Ciekawy koncept na anime/mange, ale wykonanie słabe. Więc ta seria dostaje ode mnie 5/10.

Obejrzałem właśnie odcinki ostatnie, niestety podobnie jak u Cb zapał opadł. Pomysł ciekawy, takie zwykłe licealne życie bez szamba dla dzieci. W sumie zobaczymy jak wyjdzie 2 sezon.

6/10

Jak wy chyba po wojaku. Bajka na ocene mniejszą niz 7 nie zasługuje.

Moim zdaniem zbyt dużo pod koniec było nudy, dlatego sądzę, że 6/10 wystarczy.

Mi tam się końcówka podobała. :|