RPG SAO

Aoi chciał 3-4 osoby. Więcej niż 5 na pewno nie, nawet nie wiem czy 5 osoba się zmieści

Przeczytaj pierwszy post w tym temacie, napisał tam 3-5 osób.
A poza tym jak chcecie no to ruszać już sobie postać zrobić! ^^

Odświeżę temat. Obecnie pracuje nad kostkologią i całą mechaniką SAO papierowego RPG. Mechanika to nie jest jakiś duży problem, ale trzeba poświęcić na to trochę czasu.

Mniej więcej już zarys takiej mechaniki mam. Później KP (karta-postaci) opis świata i takie tam.

Jak zrobię to mechanikę dla graczy umieszczę w odpowiednim temacie. Ale wiedzę mistrza gry zostawię sobie :P

Tu ikt nie ma już ochoty na RPG… Mój stał miesiąc i żadnej KP.

Ja nie mówię o PBFach, ja mówię o prawdziwym RPG.

Próbuj, będę cię dopingować.

Och jak pesymistycznie nastawiony do RPG :P Podobno z słomianym zapałem zabierasz się za te PBFy dla tego tak wyglądają…

Może po prostu trzeba ludzi samemu zaciągać?

Nie no przecież jak chcesz to zrób XD Może akurat wyjdzie to zachęcająco czy coś XD
Ja akurat nigdy w rpg takie nie grałem, więc mogę spróbować.

jak ci to wyjdzie to chetnie zagram ;d

Także chętnie bym przetestował owoc twojej pracy :)

Jestem chętny :D

I ja bym nie pogardził takim RPGiem :3

Jak to nikt nie chciał? TO ty przecież przerywałeś nie miałeś czasu czy coś ._.

Mój PBF stał przez 2 miesiące i nie było na nim karty żadnej…

Do stworzenia takiego RPG potrzebne są materiały przydało by się tu zebrać informację na temat znanych nam poziomów, potworów na nich, przedmiotów dostępnych w grze. Jak gromadzi się exp, mniej więcej jak wygląda rozwój postaci, umiejętności, cechy i wszystko inne co by się przydało do stworzenia takiego RPG. Mając takie dane można by zacząć robić odpowiednią pod to mechanikę (kostkologię).

A chcesz postać żeńską? XDD jak mi ktoś wytłumaczy jak się w to bawi chętnie włączę ^^

Można by spróbować. Oczywiście jeśli nie padnie po 2 tygodniach.

Byłoby fajnie… Jejciuś nawet nie wiedziałam, że ktoś takie coś wgle robi

Ja to w pbfy SAO to już od bardzo dawna się bawię z ta paczką. Będzie ponad 2 lata. Jeśli nie 3 :3

haha T^T tiaaa… ja tu jestem miesiąc i 3 dni XDD