Rzeczy Uroborosa

Ekwipunek:

Ile może unieść:(np:)0,4/ 77 kg

Przy sobie:Koszula 0,5 KG, Spodnie 0,5 KG, Buty 1 KG, lekko zniszczony biały płaszcz z ID i tagiem naukowca 0,5 KG, zabrany pistolet członka ochrony laboratorium 1 kg, 2 dodatkowe magazynki do tego( będą schowane w kieszeniach spodni) 0,5 KG.

Ukryte: Na razie nie ma

Stan Postaci:

Stan fizyczny: Aktualnie fizycznie dobrze choć po zaleczeniu przez wirusa śmiertelnej rany postrzałowej zrobionej przez ochroniarzy laboratorium.

Stan Psychiczny: Nie dość że zdradzony przez kolegę który dodadtkowo doprowadził do jego zarażenia , dodatkowo złamane serce gdyż miał się w dzień przenosin do innego wymiaru spotkać ze swą dziewczyną ale już do tego nie dojdzie.

Rozwój Postaci:

Umiejętności:- Widzenie w ciemności ( zdobywa to po odkryciu że poprostu po zapadnięciu zmroku może widzieć normalnie jak w dzień i pozwala mu to zmieniać miejsce pobytu jeżeli w pobliżu będą jakieś potwory)

Ultra czuły słuch- pozwala na wykrycie źródeł dzwięku które pozwalają mu odróżnić przyjaciół od wrogów czy potworów.

Mutacje:-

Zdolności Magiczne:-

Relacje:
W momencie kiedy przybył będzie możliwość że nie bardzo będzie chciał na początku rozmawiać z kimkolwiek ale to z przyczyny tego co przeżył w poprzednim wymiarze, ale jak już bardziej się zaklimatyzuje, to powinna pojawić się jego bardziej otwarta natura w tym chęć pomagania innym. Zarazem możliwe też jest że w Nekronie pozyska lepszych przyjaciół niż tych co go zdradzili w Gai.
Osiągnięcia:

Może unieść 77 kilo

okej no dobra będzie 77 kg

I napisz 04/77 kilo, aby było wiadome ile jeszcze możesz unieść i gdzie te magazynki z amunicją mieścisz, w kieszeni płaszcza czy spodni.